пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Бісова душа або Заклятий скарб (Володимир Арєнєв) з автографом

Бісова душа або Заклятий скарб (Володимир Арєнєв) з автографом

0 грн.

Друзі! У магазині "Ігродол" Ви можете замовити книгу Володимира Аренєва "Бісова душа або Заклятий скарб" з іменним автографом для певної людини.

Скарби зазвічай шукають. Інколи за них ладні Заплатити власним життям, Частіше - життям когось Іншого. А від Андрію Ярчукові, козаку-характернику, его життя колись подарували - тож тепер ВІН змушеній віддячуваті благодійнікові. І для цього треба скарб заховаті ... та не просто заховаті - закласти так, як только один Андрій и вміє.

Альо ж - ви пам'ятаєте? - скарби зазвічай шукають. Цей шукають такоже. І Ціну за него ладні Заплатити чималий ... щонайменш - Андрієве життя.

Повість-фантазія «Бісова душа, або Заклятий скарб» написана відомим Київським письменником Володимиром Арєнєвім. Твори В. Арєнєва виходом по-русски, російською, англійською, польською, Литовсько та Естонський мовами, були Неодноразово відзначені літературними Нагороди, зокрема, преміямі ім. Олеся Гончара та Олександра Бєляєва, нагородили МІЖНАРОДНОГО конкурсу «Книгуру», дипломом Волошінського фестивалю ТОЩО.

Твір ілюстровано знаним художником Олександром Проданом.

З передмови до третього видання:

"Із книжками, Які ти писав дванадцять років тому, є прінаймні одна заковіка: тепер ти Зробив би їх абсолютно по-ІНШОМУ. Тому коли тобі Раптена предлагают перевідаті таку книжку, ти почуваєшся спадкоємцем. Від молодого, наївнішого родича ти получил у спадок текст, якому мусіш дати раду (но все-таки втріматісь и не перепісуваті все наново.

Саме в такій ситуации я опинивсь у травні цього року - коли Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» люб'язно предложили мені віпустіті нову версію «заклятого скарбу» ...

... Я не змінював сюжет, но виправив Чима неоковирний фразочок, вікінув Зайві, Додав Дещо з того, что слід Було Додати, - хоча в цілому, повторюся, історія залишилась тією самою. Если ви Вже читали ее, навряд чи знайдете Щось принципова нове ... за вінятком, Звичайно ж, неймовірних ілюстрацій художника Олександра Продана. Мені здається, что ВІН зміг сделать Неможливо: раптом оживити персонажів, надаті текстові ще один вимір "

Рецензії:

Сергій Пальцун. "Братство скриньки, або Повернення характерника":

Це вже четвертий видання повісті з 2003 року (Третє українською мовою), что в наші часи велика рідкість и свідчіть про ті что «Заклятий скарб» Варто Прочитати. Особливо, если врахуваті, что повість не просто перевідається, а допрацьовується автором, тобто перед нами не Третє стереотипне видання, а третя версія твору - доповнено и перероблена. У передмові до новой Версії автор пише: «я сподіваюся, что ця редакція - а вона дуже Суттєво відрізняється від попередніх - прінаймні наблізілася до умозірного ідеального образу того, что я Хотів Написати у травні 2001 го». Як людина, яка читала две попередніх Версії, маю Сказати, что ЦІ Сподівання віправдалісь. Певна річ, деякі Недоліки залишились, но ж Досконалість НЕ має меж, и в Якийсь момент треба просто зупіняті процес поліпшування (та й критикам легше шукати Хібі).


Купити книгу Володимира Аренєва "Бісова душа або Заклятий скарб" з автографом в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , С автографом автора, Книги-подарки, Фантастика, Украинский, 12-99,