пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Душніця (Володимир Арєнєв) з автографом

Душніця (Володимир Арєнєв) з автографом

0 грн.
Друзі! У магазині "Ігродол" Ви можете замовити книгу Володимира Аренєва " Душніця " з іменним автографом для певної людини.

Це місто дуже схоже на наше. Тут є мобілки, інтернет, літаки, телевізори ... Школярі так само полюбляють прогулюваті уроки, батьки Інколи Надто зайняті собою. Єдина різниця - повітряні кульки, Які можна Частіше Побачити у найрізноманітнішіх місцях. А все тому, что в ціх кульках после смерти зберігають душі Близько людей.

У них - або у велічезній Давній вежі, яка назівається душніцею.

«Душніця» - нова фантастична історія від Володимира Арєнєва . «Душніця» перемогла на конкурсі дитячої та підліткової книжки «Книгуру-2013», булу Визнана Кращий мережевий публікацією за данімі сайту «Лабораторія фантастики» (2013), получила премию «Нові горизонти». У серпні 2014 року в м.Дублін (Ірландія) Володимир Арєнєв БУВ Визнання Кращим європейськім автором фантастичних книжок для підлітків, а художник цієї книжки - Олександр Продан - краща художником-ілюстратором Європи.

Володимир Арєнєв - автор 21 книжки, лауреат чисельність літературних нагороди, зокрема - премій ім. О. Беляєва та О. Гончара, кращий молодий фантаст за результатами «Єврокону-2004». Его твори друкувалися українською, російською, польською, англійською, французькою та іншімі мовами.

- - -

Гра в пророцтва - захопліва, хай даже и невдячна справа. І все-таки хочеться тут и зараз провістіті «Душніці» довге щасливе життя. У повісті є много з того, за що ми цінуємо класику - живе почуття, струнку сюжет, глібокі думки (шкода, что це словосполучень дедалі Частіше спріймається в іронічному контексті), и все це подано з оманлівою, почти чехівською простотою. Про зв'язок между живими та померлими, про пам'ять и тихий, хто ее береже, писали й пісатімуть всегда - но настолько добро роблять це нечасто. Красива фантастична метафора становится приводом поговоріті на вічні тими й роз'ятріті незагоєні рани (ті, Які й Не повінні загоюватіся), но самперед це захопліва історія про одного звічайнісінького хлопця, котрому довелося здійсніті Дещо Незвичайна ... і подорослішаті. Історія для всіх - и для підлітків, и для тих, хто Вже забув, як це - делать перший у жітті важкий вибір ... і даже для тих, хто цього Вибори так и не Зробив. На горізонті фантастічної та й «просто» літератури тонка голка «Душніці» Виглядає природно и живо - наче всегда и булу там, поміж світлих веж, зведення Бредбері, Ле Гуїн, Крапівінім та іншімі великими зодчими.

Володислав Женевський. Номінатор премії «Нові горизонти».

Арєнєв спромігся сделать Із цієї історії Справжня психологічну драму, потужного, глибокого, насічену відтінкамі та обертонами. Це тієї випадок, коли переказувати сюжет немає СЕНС: Надто много Залежить тут від стилю. Це щільно вітканій, емоційно Яскравий текст, что зачіпає цілий спектр етичним та філософських вопросам.

Василь Володимирський. ( «ПІТЕРbook»)

ВІД АВТОРА

Усе Почалося з оголошення на ліхтарному стовпі. Пізно Вночі я повертався додому на маршрутці, вона Зупини перед світлофором - и на звичайний стовпі я Побачив напівзірване «Повітряні кульки для будь-якіх урочистостей».

А що более пишеш, то Частіше зір у тебе начинает працювати по-особливому. Частіше зауважуєш детальки, з якіх могут прорости цікаві історії. І у цьом даже НЕ якась там твоя заслуга, просто ... ну, від уява тренується особливо чином реагуваті на Зовнішні подразника.

Словом, я Побачив це оголошення, вбивши Собі кілька ключовими фраз у мобілку - а далі відпустів усе самоплівом. Історії треба Було проявітіся, вігадатіся, прорости. Коли це сталося (а сталося, на мій подивуватися, Досить Швидко), я сів и записавши ее.

Було це в 2010-му году, тож залішається только радіти, что ця книжка встігла Побачити світ, ее прочитали, комусь вона сподобалась, когось Обур. Якби склалось все по-ІНШОМУ, зараз читач решил бі, что я писав на злобу дня, - та на жаль, це просто «злість» наздогнала и Зроби книжку аж Надто актуальною.

Із 2010-го року «Душніця» живе Вже своим життям, а я спостерігаю за нею, як за дитиною, яка Робить Перші успіхі на обраних шляху. Ее тепло спрійнялі читачі на конкурсі дитячої и підліткової літератури «Книгуру-2013». На сайті «Лабораторія фантастики» за результатами Читацький Голосування перемогла в категорії «Краща мережева Публікація». Вона виходом в моїй авторській, «дорослій» збірці, а тепер від доросла до окремої книжки, та не простої - а з ілюстраціямі Дивовижний художника Олександра Продана.

Мені дуже цікаво, як поставлятися до неї сьогоднішні читачі. І ще: десь там, за межами відоміх нам полів, здається, Повільно проростає нова історія про цею-таки світ. Відверто Кажучи, я не впевнений, чи прорости, но - ну що ж, час покаже. А мені залішається побажаті вам Приємного читання.

Ваш, ВА

Купити книгу Володимира Аренєва " Душніця " з автографом в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , С автографом автора, Книги-подарки, Фантастика, Украинский, 12-99,