пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Імаджинаріум

Імаджинаріум

690 грн.
Ціна в бонусних балах: 690

Настільна гра Імаджинаріум - творча гра для компанії на асоціації. Створена за образом і подобою популярної настільної гри Діксіт (Dixit).

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете ігрове поле, 98 великих карт з малюнками, 7 різнокольорових фішок-слонів і 49 жетонів з номерами.

У чому суть гри?

Як і в полюбилася багатьом настільній грі Діксіт, в грі Імаджинаріум ви будете придумувати асоціації до малюнків на своїх картках і вгадувати картки інших гравців по їх асоціаціям.

Найбільша відмінність полягає в тому, що в Імаджинаріум можуть одночасно грати 7 осіб (в Діксіт - 6).

Все інше принципово не відрізняється. У свій хід гравець вибирає одну зі своїх карток, викладає її на стіл сорочкою вгору і озвучує асоціацію з малюнком на ній. Цією асоціацією може бути що завгодно - слово, рядок з пісні, назва книги, фільму і т.д. Решта гравців намагаються вибрати зі своїх карток найбільш близьку до озвученої асоціації. Всі картки перемішуються і розкриваються. Завдання гравців, вгадати, яка ж карта була спочатку загадати. При цьому завдання ведучого - загадати так, щоб його карту вгадали не всі гравці, а тільки кілька. Якщо карту ведучого вгадують всі або навпаки - ніхто не вгадує, то він не отримує переможних очок!

До особливостей гри Імаджинаріум також можна віднести обмеження, які вводяться на ваші асоціації, якщо ваша фішка зупинилася на поле з особливими позначками. Наприклад, поле з цифрою чотири змушує вигадувати асоціацію містить 4 слова - не більше і не менше. А на полі зі знаком питання ви повинні формулювати свою асоціацію в формі питання.

Кому сподобається гра?

Настільну гру Імаджинаріум можна рекомендувати для молодіжних вечірок та дорослих гравців. Імаджинаріум - гра з більш високим нижнім віковим порогом, ніж Діксіт. Якщо в грі Діксіт картинки абсолютно вневозрастние, то для карток в настільній грі Імаджинаріум характерна більш «доросла» тематика малюнків.

Купити настільну гру Імаджинаріум в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри гра на асоціації, Діксіт
Вік 12+
Кількість гравців 4-7
Тривалість гри 30+
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Русский, Языконезависимые, 12-99, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),