пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Fluxx (Флакс, Fluxx 5.0)

Fluxx (Флакс, Fluxx 5.0)

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Fluxx (Флакс, Fluxx 5.0)
  • Бонусні бали: 8
  • Наявність: Немає в наявності
250 грн.
Ціна в бонусних балах: 250

Настільна гра Fluxx 5.0

Гра Fluxx - хаотична і шалено весела гра для компанії. Флакс - ігор а, в якій зіграні карти самі визначають мету і завдання гри. Жодна партія не буде схожа на попередню, адже в залежності від зіграних карт, правила гри можуть - і будуть! - змінюватися прямо під час гри, а часто і в перебігу одного ходу!

Боятися, однак, не варто - грати просто і весело!

Дане видання гри Флакс відповідає англійської версії Fluxx 5.0.

Заглянемо всередину?

У компактній коробці з грою немає нічого зайвого - тільки сотня карток і правила гра російською мовою:

  • 30 карт цілей,
  • 23 карти дій,
  • 19 карт тим,
  • 27 карт нових правил,
  • Карта базових правил,
  • Правила гри

Розміри коробки

105x197x40

Розмір карт

56х87 - 100 шт.

Гра Fluxx - огляд

Суть настільної карткової гри Fluxx проста і не затьмарена - всього-то й треба викласти перед собою дві карти, які відповідають загальній для всіх мапі Мети.

Базові правила прості і однозначні - на початку гри кожен гравець отримує на руки три карти. У свій хід гравець тягне одну карту, потім розігрує одну карту. Ось і все базові правила. Щоб гравці випадково їх не забули, є спеціальна картка-пам'ятка, яку викладаємо в центрі столу.

Починаємо гру!

Всього в грі чотири типи карт - Цілі, Теми, Нові Правила і карти Дій.

Карти Цілей

Розігравши таку карту, викладаємо її в центрі, щоб усім було видно, до чого прагнути.

Карти Тим

Розігруючи такі карти, викладаємо перед собою. Власне, завдання гри - зібрати перед собою дві карти-теми, задані картою-метою.

Ось тільки, розігруючи нову карту Цілі, ми скасовуємо попередню і тепер для перемоги потрібні вже інші карти Теми:)

Нове Правило

Розігруючи карту "Нове правило", викладаємо її в центрі. Як зрозуміло з назви - такі карти вводять нові правила. Наприклад, карта « Тягни 5 » дає можливість тягнути з колоди не одну, а відразу п'ять карт. А якщо ввести в гру карту « Зіграй все », потрібно розігрувати не одну карту з руки, а все. Діє правило « Гра наосліп » - і карту, яку ви граєте, вибираєте не ви, а ваш сусід.

Якщо нова картка правил суперечить раніше викладеної (крім базових правил), то старе правило скасовується - відправляємо карту в скидання. Ну, а якщо не суперечить - то виконувати треба всі умови, задані активними картами правил.

Карти Дій

Ці карти дають можливість обійти базові і додаткові правила. За допомогою Дій можна поцупити у суперника вподобану Тему ( " Обмін Темами ") або додати в гру ще більше непередбачуваності, обмінявшись по колу картами з руки ( " Руковорот ").

Після використання Дії йдуть в скидання.

Ніяких проблем:)

Як вже помітили гравці, які грали в попереднє видання цієї гри - версія 5.0 не містить карт Проблем, щоб не перевантажувати базову гру. Але якщо проблеми вам дуже потрібні ви як і раніше знайдете їх в інших версіях гри - Fluxx Зомбі або Fluxx Ктулху .

Гра Флакс - правила

Правила настільної гри Fluxx російською

Кому сподобається гра Fluxx?

Настільна гра Fluxx - чудова гра для веселих компаній і сімейних посиденьок. Fluxx - гра, яка не вимагає будь-якої підготовки і ігрового досвіду. Буде цікава не тільки новачкам, але і досвідченим гравцям як філлера. Хаотичність і безсистемність гри затягує і не залишає байдужим. Вам подобається Манчкин своєї хаотичністю? Спробуйте Fluxx. Вам не подобається Манчкин через свою хаотичності? Тим більше спробуйте Flux! Ну а якщо серйозно, то серйозно грати в цю гру складно, будувати якісь стратегії - безглуздо, адже ситуація постійно змінюється. Але ось провернути якусь хитру комбінацію з наявних на руках карт - справжня насолода!

Де купити настільну гру Fluxx (Флюкс)?

Настільну гру fluxx (версія 5.0) купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити настільну гру Флакс з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити карткову гру Flux на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри весела гра для компанії, карткова
Вік 8+
Кількість гравців 2-6
Тривалість гри 10-30 хв.
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відео огляд настільної гри Флакс

Теги: , Игры для вечеринок, Игры в дорогу, Юмористические, Русский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Быстрая (до 30),