пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Fluxx Зомбі (Флакс Зомбі)

Fluxx Зомбі (Флакс Зомбі)

 • Виробник: Мир Хобби
 • Код товару: Fluxx Зомби (Флакс Зомби)
 • Бонусні бали: 8
 • Наявність: Немає в наявності
250 грн.
Ціна в бонусних балах: 250

Настільна гра Fluxx Зомбі

Гра Fluxx Зомбі - хаотична і шалено весела гра для компанії - тепер зі смаком зомбі!

Флакс Зомбі - ігор а , яка є самостійно різновидом популярної гри Fluxx з аналогічними правилами (а точніше - їх відсутністю:).

Заглянемо всередину?

У компактній коробці з грою знаходимо сто карт і правила гри російською мовою:

 • 1 карта базових правил
 • 23 карти дій
 • 15 карт проблем
 • 15 карт тим
 • 21 карта цілей
 • 1 карта провалу
 • 24 карти нових правил
 • Правила гри

Розміри коробки

197x105x37мм

Розмір карт

56х87мм

Fluxx Зомбі - огляд гри

Для початку - кілька слів про ігровому процесі, загалом для всіх ігор з серії Fluxx.

Базові правила гри настільки прості, що їх текст вміщується на одній карті. Перед початком гри, всі гравці отримують по три карти на руки. І в свій хід гравець бере в руки одну карту з колоди, після чого розігрує одну карту.

Ось і все базові правила.

Якщо розіграна карта Цілі , викладаємо її в центрі столу - на такій карті написано, що потрібно зробити для перемоги. Як правило, для перемоги нам треба зібрати комбінацію з двох карт Тим .

Розігруючи карту Теми, викладаємо її перед собою. Зібрали комбінацію з двох карт Тим, які відповідають карті Цілі - ми молодець і переможець!

Ось тільки перемогти не так просто. Якщо розіграти нову карту Цілі - попередня стає неактуальна і йде в скидання. І вам для перемоги потрібні вже інші Теми.

Але і це ще не все. Якщо розіграти карту Нове правило - так, цілком правильно! - в грі з'являється нове правило. Наприклад, карта «Тягни 2» означає, що в свій хід гравець бере з колоди не одну карту, а дві. Якщо нове правило суперечить викладеному раніше, попереднє скидається. Якщо ж не суперечать - то треба дотримуватися і те й інше. Ситуація, коли на столі викладено одночасно 7-8 Нових правил - не рідкість:)

А ще є карти Проблем . Їх ми викладаємо перед собою в обов'язковому порядку, як тільки витягнули таку карту з колоди. Як правило, Актуальні проблеми заважають нам перемогти. Втім, є способи від проблем позбавлятися, а іноді (якщо цього вимагає поточна Мета) тільки з картою проблеми і можна перемогти.

Думаєте все?

Ха! Ще є карти Дії . Розігруючи таку карту, ми відразу застосовуємо її ефект. З їх допомогою можна додати в гру ще більше веселощів - забрати у когось карти або набрати собі додаткових карт або обмінятися з кимось темами - в загальному, нудьгувати не доведеться:)

Що нового в грі Fluxx Зомбі?

У даній версії гри карти Проблем представлені різноманітними зомбі. Однак, відмінність не тільки в оформленні карток проблем. Тепер карти зомбі-проблем більш активно вписані в ігровий процес. Від зомбі можна відбиватися підручними Темами. Найслабших - відправляємо в скидання, зомбі посильней можна перекинути іншим гравцям або відправити на верх колоди. У порівнянні з базовою грою, перемога частіше зав'язана на зомбі.

Все пропало!

Ще з'явився і варіант загального програшу. Карта Провал , схожа на карту Цілі, але зі зворотним змістом. Якщо її умови виконані, настає справжній Зомбі Апокаліпсис - все програли.

Гра Flux Зомбі - правила

Правила настільної гри Fluxx Зомбі (рус.)

Чи можна змішувати карти з різних версій гри Fluxx?

Так, можна. Сорочки карт у всіх гри серії однакові. Однак, це не означає, що карти завжди будуть добре поєднуватися. Правила різних ігор можуть суперечити один одному, не пропонуючи варіантів вирішення спірних моментів, а мета може виявитися недосяжною. Якщо вас це не лякає - дерзайте! :)

Кому сподобається гра?

Настільна гра Fluxx Зомбі - хаотична і шалено весела гра для компанії. Якщо вам подобається все прораховувати, ця гра, швидше за все, не для вас. Тут на частку випадковості доводиться дуже багато. А ось якщо ви обожнюєте швидкі тактичні рішення - яку комбінацію можна провернути з прийшли на руки картами? - ця гра принесе вам задоволення!

Вам не подобаються Зомбі? Можливо ви просто не вмієте їх готувати, а може вам більше сподобаються інші ігри в серії Fluxx .

Де купити настільну гру Fluxx Зомбі?

Настільну гру fluxx зомбі купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити настільну гру Флакс зомбі з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити карткову гру Flux Зомбі на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри весела гра для компанії, карткова
Вік 12+
Кількість гравців 2-6
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відео огляд карткової гри Флакс Зомбі

Теги: , Игры для вечеринок, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),