пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Уно (Uno)

Уно (Uno)

  • Код товару: Уно (Uno)
  • Бонусні бали: 5
  • Наявність: Попереднє замовлення
139 грн.
Ціна в бонусних балах: 179

Настільна гра Уно

Серед відомих карткових ігор Уно, мабуть, найвідоміша. У неї можна грати великою компанією навіть при наявності 10 гравців, чого не можна сказати про більшість карткових ігор. Правила гри дуже доступні. Якщо ви сіли за стіл, не знаючи їх, то з другої партії ви відчуєте себе досвідченим гравцем. Гра uno - це гра без обмежень. У неї можна грати скрізь і в будь-якій компанії, досить мати колоду карт.

Про популярність цієї настільної гри говорить той факт, що з 1971 року було реалізовано понад 150 мільйонів колод по всьому світу.

Заглянемо всередину?

Гра Уно містить карти (по 19 карт з цифрами від 0 до 9 чотирьох кольорів плюс 32 спеціальних карти) і правила гри.

У чому суть гри?

Кожен гравець отримує 7 карт. Потім з колоди витягується одна карта, з якої почнеться гра. Мета гри - першим скинути свої карти, але на стіл ви маєте право викладати в свій хід тільки карту, яка збігається за кольором або номіналу з верхньої картою в скиданні. Якщо у гравця немає відповідної карти, тягнеться карта з колоди. Але не все так просто! Спеціальні карти роблять гру непередбачуваною: змушують пропускати хід, тягнути додаткові карти, повернути назад напрямок ходу і навіть на свій смак вибрати грає колір.

Коли на руках у гравця залишається одна карта, потрібно швидко крикнути «Уно!», Поки хід не перейшов до наступного гравця, інакше доведеться взяти додаткові карти. Партії проходять дуже швидко. Гравцям потрібно вміти орієнтуватися в ситуації, мати хорошу реакцію і постійно спостерігати за суперниками.

Кому сподобається гра?

Нейтральна тематика, простота правил, азарт і величезна кількість можливих комбінацій - ось причини популярності цієї гри у людей абсолютно різних темпераментів і вікових груп. Компактна коробочка з грою дуже знадобляться на дружніх посиденьках, в кафе, на пікніку, на дачі - в Уно із задоволенням грають в будь-якій компанії.

Де купити гру Uno?

Настільну гру Uno купити в Києві та Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру uno з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру уно на Подолі в нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри популярна карткова гра для родини чи компанії
Вік 7+
Кількість гравців 2-10
Тривалість гри 15+
Мова мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Игры в дорогу, Русский, Языконезависимые, 5-7, дошкольникам, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Быстрая (до 30),