пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
інновація

інновація

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Инновация
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Інновація - карткова стратегія на розвиток своєї цивілізації. Інновація - гра, з активною взаємодією гравців, в якій вам належить провести свою цивілізацію крізь епохи, борючись за лідерство в кожній з них.

Заглянемо всередину?

У компактній коробці з грою ви знайдете 105 карт інновацій, п'ять карт сфер розвитку, чотири планшета-пам'ятки і правила гри.

Що нам варто цивілізацію побудувати!

Карти інновацій розкладаємо в десять стопочек-епох в центрі ігрового столу. Далі з кожної стопки забираємо верхню карту і теж викладаємо в центрі - це карти лідерства в ту чи іншу епоху. Власне за лідерство і буде вестися основна боротьба - набравши певну кількість карток лідерства (залежить від числа гравців), можна перемогти в грі. Наприклад, при грі вдвох для перемоги необхідно зібрати 6 карт лідерства.

Втім, є і альтернативні шляхи до перемоги - нудно не буде!

Стати лідером і перемогти!

У свій хід гравець може зробити два різних дії з чотирьох можливих або двічі провести одне і те ж.

1. Взяти карту в руку з тієї стопки в центрі столу, що і ваша старша активна карта. Наприклад, якщо у вас найстарша активна карта відноситься до третьої епохи, то і берете ви карту з третьої доби. Зрозуміло, чим старше епоха, тим більші можливості приносять її карти.

2. Зіграти карту з руки. Всі карти мали однакову з п'яти колірних груп. Якщо граєте карту будь-якого кольору вперше - просто викладаєте перед собою. Якщо у вас вже викладена карта такого кольору, нова викладається зверху, стаючи активною. Кожна активна карта приносить певні ресурси і можливість зробити якусь унікальну дію.

3. Активувати карту - розіграти текст карти (догму). Догми можуть бути агресивні (змушують гравця, у якого менше за мінімальний в догмі ресурсу, ніж у вас, вчинити дію) і кооперативні (ви і всі гравці, у кого зазначеного в догмі ресурсу не менш ніж у вас, отримують якусь булочку).

4. Отримати лідерство. Щоб отримати лідерство в ту чи іншу епоху, необхідно мати окуляри впливів, які ви збираєте в ході гри, з розрахунку 5 очок впливу на епоху. Таким чином, лідерство в першій епосі обійдеться вам в 5 очок впливу, в другій - вже в 10 і т.д. До карток лідерства в епохах прирівняні і карти лідерства в кожній зі сфер розвитку - наука, культура, військова справа, дипломатія, будівництво. Кожна з них має свої унікальні умови придбання.

Перша партія в настільну гру «Інновація» скоріше за все виявиться дещо хаотичною і сумбурним. Але дуже швидко ви переконаєтеся, що гра надає дійсно безліч можливостей для вибору тактики і стратегії. Карти дуже цікаво і різноманітно взаємодіють один з одним, дозволяючи вибудовувати різні шляхи до перемоги.

До речі, про перемогу. Крім придбання за очки впливу карт лідерства в епохах і сферах розвитку, ви можете перемогти за допомогою спеціальних переможних карт, які входять в гру в старших епохах. Якщо ж в центрі столу закінчилася стопка з картами 10 епохи, і при цьому ніхто не виконав необхідних для перемоги умов, переможець визначається шляхом підрахунку очок впливу.

У грі «Інновація» у вас не вийде тихенько відсидітися, зосередившись лише на розвитку своєї цивілізації - доведеться уважно стежити за діями суперників, щоб максимально ефективно розігрувати догми своїх карт і перешкоджати виконанню переможних умов іншими гравцями.

Кому сподобається гра?

Настільна гра «Інновація» - карткова стратегія, яка відмінно підійде для любителів ігор з активною взаємодією гравців. Ця багатогранна і глибока гра подарує багато цікавих ігрових вражень, а в уявній абстрактності ви з часом побачите дійсно цікаві зв'язки тематики і механіки. Інновація - гра, досить компактна, щоб легко брати її з собою в дорогу, похід, на дачу.

Купити настільну гру Інновація в Києві і з доставкою по Україні легко і зручно в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри карткова цивілізаційна стратегія
Вік 14+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 60+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),