пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Операція Викрадач

Операція Викрадач

  • Виробник: Smart Games
  • Код товару: Операція Викрадач
  • Бонусні бали: 28
  • Наявність: В наявності
945 грн.
Ціна в бонусних балах: 945

Логічні-головоломки від компанії Smart Games - захоплюючий і ефективний мозкової тренажер. На відміну від суто абстрактних головоломок, вони мають цікавий сюжет, яскраве, привабливе оформлення - спеціально для молодших гравців. Логічна гра Операція Викрадач (Roadblock) розвиває логіку, стратегічне мислення, зорове і просторове сприйняття.

Заглянемо всередину?

Головоломка складається з ігрового поля, 4-х деталей з будинками, деталі з 1 червоною машиною, 6 деталей з поліцейськими машинами, книжки-інструкції з завданнями і відповідями.

У чому суть гри?

Увага! Всім постам! Викрадено червоний спортивний автомобіль, рухається до центру міста. Завдання - зупинити і заблокувати злочинця!

Щоб виконати це завдання, нам знадобиться загін з 6 поліцейських машин. Спочатку вибираємо в буклеті одне із завдань (всього 80 завдань 4-х рівнів складності). У ньому вказано розташування будинків і місцезнаходження машини злочинця - 4 деталі з будинками і червоний автомобіль розміщуємо на ігровому полі так, як показано в завданні. Дуже скоро на місці дії, супроводжувані виттям сирен, з'являються поліцейські - 6 деталей з машинами потрібно встановити так, щоб перекрити проїзд злочинцеві.

Готово? Завдання виконано - злочинець заарештований і доставлений у в'язницю. Але не час відпочивати - в місті ще багато злочинних елементів, і скоро буде здійснено нове викрадення!

Кому сподобається гра?

Погоня за викрадачем в настільній грі-головоломці Операція «Викрадач» прекрасний подарунок для хлопчиків молодшого шкільного віку.


Купити настільну гру Операція "Викрадач" (Roadblock) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри гра-головоломка
Вік 7+
Кількість гравців 1
Тривалість гри 10+
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Развивающие и обучающие, Головоломки, Логические, Украинский, Языконезависимые, 8-11, школьникам, Для одного, Быстрая (до 30),