пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Каркассон Альпійські луки (рус.)

Каркассон Альпійські луки (рус.)

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Каркассон. Альпийские луга
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Каркассон Альпійські луки, рус.

Гра Каркассон Альпійські луки - самостійна гра з популярної серії ігор Каркассон.

Каркассон Альпійські луки - гра, в якій yf вас чекають не тільки нові сільські декорації, а й нові способи отримання переможних очок.

Каркассон Альпійські луки - що в коробці?

У коробці з грою ви знайдете 72 тайли місцевості, 33 жетони врожаю, 25 фішок фермерів і мандрівників, десять фішок хлівів, п'ять жетонів 50/100 очок, трек для підрахунку очок і правила гри російською мовою. 

Коробка: 277x194x67 мм.

Каркассон Альпийские луга - огляд гри

Каркассон Альпійські луки самостійна гра в серії Каркассон. Як і в інших іграх цієї популярної серії, основна ігрова механіка залишилася незмінною - ви будете викладати картонні квадрати (тайли) із зображенням різних типів місцевості (дороги, луки і поля) за принципом доміно: так щоб на дотичних тайлах типи місцевості збігалися. Розвиваючи, таким чином, ваш ігровий світ ви будете отримувати переможні очки за будівництво, подорожі та збір врожаю.

Що нового?

Якщо ви ще не знайомі з іграми цієї серії, ви можете почитати більш детально опис базової гри Каркассон.

 Для тих же, хто вже стикався з іграми цієї серії, маємо повідомити наступне - в Альпійських луках вам доведеться мати справу як з уже знайомими за базовим Каркассоном та Мисливцями й Збирачами механіками, так і з деякими новинками.

 Для початку приготуйтеся до того, що кількість ваших підданих обмежитися чотирма міпламі (п'ятого відразу відправляємо на трек для підрахунку очок). Також у кожного гравця буде по дві фішки хлівів.

Хлів

Фішку хліва можна виставити на лузі щойно викладеного тайла. Хлів принесе вам очки в кінці гри - за кожну тварину, що пасеться на сусідніх тайлах ви отримаєте по одному очку.

Дороги і подорожі

Будівництво доріг відбувається за тими ж правилами, що і в базовій грі - тягнемо дорогу, приставляючи відповідні тайли до тих пір, поки дорога не закільцюють, чи не буде з двох сторін обмежена перехрестями або тупиками. Після цього гравець, який зайняв таку дорогу своїм міплом, отримає по одному очку за кожен тайл дороги.

   Нове в альпійській версії наступне - якщо в свій хід ви продовжуєте свою дорогу і не виставлете на новому тайлі ані хлів, ані нового міпла, ви можете відправити свого міпла, який вже стоїть на цій дорозі в подорож. Для цього треба пересунути фішку в обраному напрямку. І отримуєте за це одне очко.

Поля і збір врожаю

З точки зору отримання переможних очок, поля дуже нагадують міста класичного Каркассона - коли гравець добудовує своє поле, він отримує по два переможних очки за кожен тайл з цим полем.

Крім переможних очок поля приносять і жетони врожаю - в кінці гри кожен такий жетон принесе по одному переможного очку. А за набір з п'яти різних жетонів ви отримаєте відразу десять переможних очок!

Кому сподобається гра Каркассон Альпійські луки?

Настільна гра Каркассон Альпійські луки - сімейна гра в фермерському антуражі відмінно підійде як новачкам, так і любителям серії «Каркассона» - в Альпійських луках в основному повторюються базові правила з невеликими відмінностями. А тим, хто вже знайомий з Каркассоном, може сподобатись  оновлений дизайн і кілька нових механік.

Де купити гру Каркассон Альпійські луки?

Настільну гру Каркассон Альпийские луга купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Каркассон Альпійські луки з доставкою можна:

  •  за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
  •  на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.
  • Ви також можете купити гру Каркассон Альпійські луки російською на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").
Характеристики
Тип гри сімейна стратегія, викладання тайлів, міплплейсмент
Вік 7+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 30+
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Русский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),