пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Каркассон Сафарі (Сафари), рус.

Каркассон Сафарі (Сафари), рус.

 • Виробник: Мир Хобби
 • Код товару: Каркассон Сафари
 • Бонусні бали: 24
 • Наявність: Немає в наявності
780 грн.
Ціна в бонусних балах: 780

Настільна гра Каркассон Сафарі, (рус.)

Гра Каркассон Сафарі - нова гра в популярному сімействі ігор на викладання тайлів  Каркассон. Сафарі - гра, яка відноситься до серії Навколо Світу, дає можливість гравцям зайнятись фотополюванням в мальовничій африканській савані!

Шанувальників Каркассона нова гра порадує не тільки новим оформленням, але також і новими правилами. Подорожуйте пішки й на позашляховику, шукайте тварин для свого фотополювання в заростях та біля водопою, а ще постарайтеся виграти перегони слонів!

Каркассон Сафарі - що в коробці?

У красиво оформленій коробці ви знайдете все необхідне для захоплюючої подорожі саваною: 

 • 72 квадрата місцевості (тайли)
 • стартове поле
 • 50 жетонів тварин
 • 5 фішок слонів
 • 30 фішок фотомисливців (міплів)
 • 2 фішки позашляховиків
 • 5 жетонів 50/100
 • Трек для підрахунку очок
 • Правила гри

Розмір коробки

277х194х67 мм

Каркассон Сафарі - огляд

На перший погляд Каркассон Сафарі дуже схожий на класичний Каркассон - звірині стежки так заманливо вважати дорогами, зарості - замками, а баобаби - монастирями, з поправкою на африканська колорит. Однак за зовнішньою схожістю ховаються й цікаві відмінності, які змінюють динаміку гри.

Зовнішня механіка гри знайома всім шанувальник цієї серії ігор: в свій хід гравець бере випадковий тайл та виставляє його на поле за принципом доміно. Так щоб місцевість з усіх боків логічно збігалася: стежка переходила в стежку, зарості стикалися із заростями, а пустельна савана продовжувалась саваною. Таким чином, ігровий світ з кожним ходом буде розростатися на вашому ігровому столі, а гравці будуть намагатися заробити очки за вдале фотополювання.

На виставлений тайл гравець може розмістити свого міпла, який в цій версії називається  фотомисливець .

Розміщуючи міпла на стежці, ви закріплюєте стежку за собою, а коли стежка буде логічно завершена - забираєте міпла в запас и отримуєте очки. схоже на звичайний Каркассон?


Так. Але ніт.

 

Справа в тому, що очки ви отримуєте не за довжину стежки, а за тварин, які зображені на тайлах стежки, яку ви завершили. До того ж - і це важливо - очки ви отримуєте не за загальну кількість тварин, а за кількість різних видів тварин.

До речі в грі є ще жетони тварин - перед тим як отримати очки за стежку, можете розмістити такий жетон, щоб отримати більше очок.

У заростях ваші міпли також займаються фотополюванням і по завершенню ділянки заростей, що з усіх боків оточена саваною, ви також отримуєте очки в залежності від того скільки видів тварин є в цих заростях. Додатково очки в заростях нараховуються за зображення птахів, а ще ви можете скористатись жетонами з тваринами, щоб збільшити кількість видів тварин - так само, як і на звірячій стежці.

Де тварини ростуть? На баобабах!

На початку гри кожен гравець отримує два випадкових жетони тварин. Як ви розумієте цього мало і, щоб збільшити поголів'я своїх жетонів, вам варто вирушити до баобабів. Займаємо баобаб и завершуємо його будівництво за принципом монастирів з базової гри - на тайл з баобабом, який ви розмістили, можна поставити свого міпла, а коли тайл з баобабом буде с усіх боків оточений іншими тайлами ви забираєте міпла-фотомисливця в запас.

Ключова відмінність - за вирощування баобабів ви отримуєте не очки, а жетони тварин: два жетона, коли виставляєте міпла на баобаб и два жетона - коли повертаєте в запас.

На водопій!

Жетони тварин можна використовувати не тілько для отримання додатковий очок в заростях и на стежках, але також і для розвідування місць для водопою - в свій хід, після, того як розмістили тайл, ви можете замість того аби виставити міпла, викласти жетон з твариною в савані (не обов'язково на тайлі, який ви тільки що зіграли), потім поставити міпла на цей жетон і отримати за нього очки - скільки саме очок отримує гравець залежить від того, яким за чергою приходитьйого тварина на водопій.

Позашляховик

А ще в грі є дві фішки позашляховиків, які гравці будуть під час партії пересувати від одних тайлів до інших, щоб за певного везіння, хвацько підкотивши на позашляховику в потрібне місце, отримати за нього додаткові очки.

Фінал - все по 1

У кінці гри відбувається фінальне нарахування очок за незавершені об'єкти - всі гравці отримують по 1 очку за кожну тварину і за кожного птаха, що знаходиться в заростях або на стежці з вашим міплом. І в фіналі значення має вже не кількість різних видів тварин, а їх загальне поголів'я. Також неважливі стають суперечки, у якого гравця більше міплів на об'єкті - КОЖЕН отримує по 1 очку за кожну тварину. Також по 1 очку гравці отримують за кожен жетон тварини, який лишився в запасі.

Скачки на слонах!

Щоб ви вже точно не переплутали фішки з резерву та фішки, якими відзначається ваш успіх на треку для підрахунку переможне очок, останні виконані у формі слонів.

 

Бажаємо вам захоплюючої гри і швидкого слона:)

Думка Ігродола про гру Каркассон Сафарі

Гра Каркассон Сафарі виглядає дещо більш яскравою версією класики. Нові механіки не перевантажують гру, а нарахування переможних очок в ході гри за види тварин, а в фіналі - за загальну кількість здається нам цікавою знахідкою, яка задає нову динаміку грі.

Де купити гру Каркассон Сафарі?

Настільну гру Каркассон Сафарі купити в Києві и Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Каркассон сафарі з доставкою можна:

 

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину та оформити ваше замовлення.

 

Ви також можете купити гру Carcassonne Safari російською на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа ").

Характеристики
Тип гри сімейна стратегія, викладання тайлів, міплплейсмент
Вік 7+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 35+
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відео огляд настільної гри Carcassonne Safari (англ.)

Теги: , Стратегические, Русский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),