пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Крагморта

Крагморта

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Крагморта
  • Бонусні бали: 16
  • Наявність: Попереднє замовлення
550 грн.
Ціна в бонусних балах: 550

Настільна гра Крагморта - гумористична фентезійних гра для компанії, яка бажає весело провести час і трохи подуріти. Нова зустріч з жахливим Ригор Мортіс, знайомим багатьом по грі Так, Темний Володар !, обіцяє бути такою ж жахливо веселою, адже творцям нової гри вдалося зберегти атмосферу чорного гумору і феєричного раздолбайства.

Заглянемо всередину?

Заглянемо і побачимо ігрове поле, 8 Гоблинов, 8 жетонів Гоблинов, 6 жетонів Телепорт, 6 жетонів Книжкових полиць, 1 жетон робочого столу, 58 карт Двіжненія, 24 карти спопеляє Погляду, 18 Книг Магії, правила гри і самого Ригора Мортіс.

У чому суть гри?

На відміну від гри Так, Темний Володар! тут вам не доведеться імпровізувати і вигадувати небувалі історії. Тепер вам і іншим недолугим гоблинам - слугам Темного Володаря - належить проникнути в його бібліотеку. Та не просто проникнути, а ще й розжитися магічними книгами.

Ігрове поле являє собою план бібліотеки. Компанія від 2 до 8 гоблінів по клітинам пробирається до столу Темного Володаря за допомогою карток Руху, які бувають двох типів. За допомогою одних ви можете пересунути свого гобліна, а другими - перемістити самого Ригора Мортіс. І якщо ви вирішили, що переміщати великого Архимаг треба тільки для того, щоб звільнити собі дорогу, ви занадто добрі і наївні :) Як і в першій грі серії, ваше завдання - підставити товариша! Направити Темного Володаря на іншого гобліна - що може бути приємніше ?! А ще можна виштовхати іншого гравця - на одній клітці може стояти тільки один гоблін - прямо перед світлі очі Ригора Мортіс. Зрозуміле справа, Темний Володар не сильно зрадіє, зустрівши когось із своїх слуг, хитким по бібліотеці, і тоді не уникнути спопеляє Погляду!

Ось тут закінчується тактика і стратегія - як пройти з точки А в точку Б з найменшими втратами - і починається чисте і затьмарена веселощі. Адже картка спопеляє Погляду в цій грі не просто зображення цього самого погляду, а покарання для того, хто проштрафився гобліна.

Покарання Ригора Мортіс, як і пастки, в які потрапляє невдачливий шукач пригод, - жахливо веселі колдунства. І чим жахливіше для вас, тим веселіше оточуючим! Адже до кінця гри ви так і залишитеся зачарованим якимось закляттям на кшталт «Руки-крюки» (Стисни і не розтискай кулаки) або «Скрегіт Зубовний» (Можеш говорити, але не розтискай зуби!). Погодьтеся - оточуючим вас гоблинам важко буде втриматися від сміху. Втім, відомо, що добре сміється той, у кого «Рот нарозхрист» (Тримай рот весь час відкритим). Рано чи пізно всі учасники гри випробують на собі ту чи іншу закляття, а багато - і не один раз. Так що, чим далі, тим веселіше!

Гра закінчується після того, як хтось із невдачливих гоблінів збере колекцію з чотирьох спопеляє поглядом або все Магічні Книги будуть вдало потирілі з бібліотеки.

Перемагає гравець, який набрав найменшу кількість спопеляє поглядом. При рівності цього показника переможцем стає гоблін, стягнув найбільше Магічних Книг.

Важливо!

Бажаючи розширити коло потенційних покупців, виробник вказує кількість гравців: від 2 до 8. Практика показує: грати удвох, звичайно, можна ... але не варто.

Щоб отримувати задоволення від гри, пробиратися в бібліотеку Ригора Мортіс треба в компанії не менше чотирьох гоблінів:)

Кому сподобається гра?

Настільна гра Крагморта підніме настрій і розвеселить як дитячу компанії (не дошкільнят, звичайно, а трохи старший), так і молодіжну. А при наявності почуття гумору у вашого директора і головного бухгалтера - можна захопити гру і на корпоратив :) Забороняється грати лише пізно вночі - своїм сміхом ви можете розбудити сусідів!

Купити настільну гру Крагморта в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри весела гра для компанії
Вік 8+
Кількість гравців 2-8
Тривалість гри 30-45 хв.
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Фантастические, Юмористические, Русский, 12-99, 8-11, школьникам, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),