пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Мафія (карти)

Мафія (карти)

  • Виробник: Magellan
  • Код товару: Мафия (карты)
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Мафія - унікальна командна психологічна гра з детективним сюжетом, в якій моделюється боротьба організованої меншості і неорганізованого більшості.

Цей набір не поставляється в Україну, ви можете купити набір карт для гри в Мафію іншого виробника.Заглянемо всередину?

В даний набір карт для гри в Мафію входять правила гри і 26 карток (8 чесних жителів, комісар, доктор, безсмертний, 2 чесних судді, шериф, 3 мафії, дон мафії, ніндзя, 3 якудзи, маніяк, перевертень, адвокат, чорний суддя )

У чому суть гри?

Гра Мафія заснована на активній взаємодії гравців. Тут однаково важливі і логічний аналіз, і інтуїція, і акторські здібності. В залежно від кількості і досвіду гравців гра може мати безліч варіантів.

Грати можна як мінімальним складом в 5-7 гравців, з яких 1-2 гратимуть за мафію, так і збільшувати число гравців, вводячи в гру нових персонажів. За чесних жителів, крім Комісара, можуть грати Шериф, Чесний суддя, Безсмертний і Доктор. У Мафії теж можуть з'являтися особливі персонажі - Дон Мафії, Адвокат, Чорний суддя.

Крім того, можна використовувати тристоронній варіант гри, при якому в гру вступає другий клан мафії - Якудза. Також можна вводити в гру одиночних персонажів, наприклад Маніяка, який грає сам за себе, відстрілюючи і Чесних, і Мафію, і Якудза.

У комплект входять легким для читання і легко засвоювані правила з прикладами розподілу карт в залежності від числа гравців і пам'яткою ведучому.

Цікавий факт

У Китаї гру «Мафія» використовують для лікування азартних людей від ігрової залежності; в США - як засіб перевиховання «важких» підлітків в літніх християнських таборах; а в Японії за допомогою «Мафії» старшокласники готуються до участі присяжних.

Кому сподобається гра?

Гра Мафія ідеально підходить для великих молодіжних компаній.

Характеристики
Тип гри психологічна детективна гра для компанії
Вік 14+
Кількість гравців 6-20
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Игры в дорогу, Детективные, Кооперативные, Русский, Языконезависимые, 12-99, 6 и больше, Обычная (30-90),