пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Перевертень (Werewolf Ultimate)

Перевертень (Werewolf Ultimate)

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Оборотень (Werewolf Ultimate)
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Перевертень (Werewolf Ultimate) - захоплююча психологічна гра для вечірок за типом Мафії. Перевертень - гра, в яку можна грати як по близьким до класичної мафії правилами, розігруючи протистояння селян і перевертнів, так і по безлічі різних інших варіантів правил, які безсумнівно порадують всіх, хто був впевнений що в грі Мафія він знає все. І так, це не помилка - при бажанні, в Оборотня можна зіграти складом в 68 (шістдесят вісім гравців)!

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете 80 карт, блокнот ведучого і правила гри.

Розмір коробки: 152х107x37

Розмір карт: 63х89

У чому суть гри?

Настільна гра Перевертень, яка завоювала серця численних шанувальників у всьому світі, бере свій началоот легендарної «Мафії». Вдале розвиток її ідеї на новому рівні веселощів і спілкування втілилося в 18 сценаріях і більш ніж 40 картах унікальних ролей!

У «селі» мешкають масони і сищики, відьми і вампіри, провидці і лікантроп - кожен зі своєю особливою метою і властивостями.

Базові правила

Гра в Оборотня за базовими правилами мало чим відрізняться від гри в традиційну Мафію. Основна відмінність полягає в антуражі - замість безчинств мафії в місті ми будемо мати справу з перевертнями навідними жах на маленьке село. У гру у нас буде присутній Провидець, деяка кількість Перевертнів і селяни. Спостерігати за всім цим ділом буде ведучий.

За допомогою карт ролей гравці випадковим чином розподіляють між собою ігрові ролі і, як в стандартній мафії, починається протистояння інформованої меншини (Перевертні) і не інформованого більшості (Селяни). Гра складається з нічних і денних раундів. Вночі всі жителі закривають очі, потім по команді ведучого відкривають очі Перевертні і роблять свою чорну справу - в першу ніч пізнають один одного, а з другої ночі - починають активно винищувати селян. Селяни ж, хоч і знаходяться в більшості, не знають один одного і намагаються обчислити Перевертнів в ході обговорень. Кожен денний раунд, після обговорень, селяни можуть проголосувати за страту когось із гравців.

Провидець - особлива роль з особливими можливостями. Вночі Провидець дізнається у ведучого роль одного з гравців, а вдень намагається поділитися цією інформацією з іншими. Ось тільки не факт, що йому все так відразу і повірять.

Що ж такого особливого в оборотних?

Родзинкою гри є можливість грати не тільки за базовими правилами. Безліч особливих ролей і сценаріїв дозволяють грати в абсолютно різні ігри!

При цьому різні варіанти правил можна як завгодно поєднувати між собою, «налаштовуючи» гру під себе.

У грі можна задіяти безліч спеціальних персонажів з особливими вміннями.

Наприклад, Відьма може вночі зцілити або вбити одного з гравців; Амур може вибрати двох гравців, призначивши їх закоханими і коли помре один із закоханих - помре і другий; Дурник завжди голосує за вбивство; а Здоровань після укусу перевертня вмирає не відразу, а тільки на наступну ніч ...

Всього таких ролей в грі - 68

У гру можна додати до п'яти нових сторін конфлікту, включаючи вампірів.

А ще в грі є персонажі, які зможуть в ході гри змінювати свою роль.

Загалом, нудьгувати не доведеться! :)

Кому сподобається гра?

Настільна гра Перевертень - відмінна психологічна гра в жанрі Мафії. Перевертень - гра з простими правилами і нескінченної реіграбельності, відмінний варіант для вечірок, корпоративів, дитячих ранків, відпочинку на прроде

Купити настільну гру Перевертень (Werewolf Ultimate) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри варіація на тему Мафії
Вік 14+
Кількість гравців 5-68
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Детективные, Фантастические, Кооперативные, Русский, 12-99, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),