пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Маленький принц. Створи планету для мене (The Little Prince. Make me a planet)

Маленький принц. Створи планету для мене (The Little Prince. Make me a planet)

  • Виробник: Ігромаг
  • Код товару: Маленький Принц. Створи планету для мене (The Little Prince. Mak
  • Бонусні бали: 16
  • Наявність: Попереднє замовлення
534 грн.
Ціна в бонусних балах: 534

Настільна гра Маленький Принц: Створи Планету Для Мене - чудова гра на комбінатріку, створена за мотивами однойменного твору Антуана де Сент-Екзюпері. Маленький Принц: Створи Планету Для Мене - гра , в якій гравці будуть вибирати тайли і складати з них планету, а різні персонажі будуть приносити переможні очки за певний тип місцевості.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете 80 тайлів, п'ять жетонів гравців і правила гри на українській мові.

У чому суть гри?

У грі Маленький Принц: Створи Планету Для Мене, як можна безпомилково здогадатися з назви, гравцям належить створювати планети. Механіка гри досить проста, щоб швидко розібрати навіть дитині, і в той же час гра різноманітна і цікава.

Кожна планета в грі складається з 16 квадратних плиток чотирьох видів - чотири центральні, вісім окраїнних (двох видів) і чотири плитки з персонажами. Перед початком гри викладаємо плитки в чотири стопки - окрема стопка для кожного виду плиток.

Кожен раунд алгоритм дій однаковий. Перший гравець вибирає стопку і бере з неї стільки плиток скільки гравців за столом. Потім бере з обраних плиток одну для себе, розміщує її перед собою і вибирає - хто з гравців, що залишилися буде ходити другим. Другий гравець вибирає з решти плиток одну для себе, розміщує перед собою і вибирає, хто ходить в такий. Останньому гравцеві вибирати нема з чого - він просто забирає останню плитку в цьому раунді. Зате в наступному раунді останній гравець буде ходити першим.

Різні персонажі будуть приносити переможні очки за різні типи місцевості. Так, наприклад, Географ принесе вам по одному очку за кожну плитку, на якій немає вулкана, Астоном - по 2 очки за кожен захід, а Садівник - по 7 очок за кожен баобаб.

Вам належить швидко вважати, вибираючи ту чи іншу плитку, підбираючи персонажа під наявний на вашій планеті тип місцевості, або навпаки - підлаштовуючи місцевість під того чи іншого персонажа.

Все компнентов української локалізації цієї чудової гри зроблені французьким видавництвом Ludonaute і є оригінальними, а в якості оформлення гри використані малюнки Антуана де Сент-Екзюпері до книги Маленький Принц.

Кому сподобається гра?

Настільна гра "Маленький Принц: Створи Планету Для Мене" - красива і захоплююча гра, яку можна рекомендувати в якості сімейної гри з дітьми від 7-8 років. Правила прості і зрозумілі дітям, а ігровий процес цікавий для дорослих.

Правила гри на українській мові

Купити настільну гру Маленький Принц: Створи планету для мене (The Little Prince: Make me a planet) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри сімейна гра, на викладання тайлів
Вік 8+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 20-30 хв
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Логические, Стратегические, Фантастические, Украинский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Быстрая (до 30),