пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Манчкин Зоряний 2. Війни клоунів

Манчкин Зоряний 2. Війни клоунів

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Манчкин Звездный 2. Войны клоунов
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Зоряний Манчкин 2. Атака клоунів - це додаток, для гри знадобиться базовий набір карткової настільної гри Зоряний Манчкін !

Заглянемо всередину?

Коробка зберігає в собі набір додаткових карт - всього 112 штук, (70 карт дверей, 38 карт скарбів, а також чотири порожні - для власної творчості) і правила гри російською мовою.

Що нового?

Відсіки - новий тип карт, який зустрінеться в колоді Дверей. Як тільки розкривається Відсік, вважається, що гравець зайшов в це приміщення. Належить виконати те, що написано на карті. Карта відсіку спрацьовує відразу після розтину і діє до кінця ходу. Якщо карта відсіку прийшла взакрутую, можна зіграти її на іншого гравця, відразу після того як він вибив Двері.


Якщо в один хід зіграно дві карти відсік, спрацьовує та з них, яка раніше торкнулася столу. Якщо гравцеві зустрівся і Відсік і Монстр - спочатку треба розібратися з Відсік, потім - з Монстром. Але якщо картою відсік вводиться в гру новий Монстр, додаємо новенького до тих, з якими вже б'ем і намагаємося завалити всіх відразу.

Купити настільну гру Манчкин Pвездний 2. Війни клоунів в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 10+
Кількість гравців 3-6
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Фантастические, Юмористические, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),