пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Одним словом, укр. (Just One)

 • Виробник: Geekach Games
 • Код товару: GKCH007
 • Бонусні бали: 22
 • Наявність: В наявності
750 грн.
Ціна в бонусних балах: 750

Настільна гра Одним словом, укр.

Гра Одним словом, укр. - кооперативна гра на асоціації, для компанії. Українська локалізація гри Just One.

Одним словом - настільна гра, в якій учасники намагатимуться допомогти ведучому вгадати слово - кожен зможе дати одне слово в якості підказки, та й у ведучого буде тільки одна спроба, щоб правильно вгадати, що ж йому підказують!

Одним словом це незвичайна і яскрава гра для компанії, щоб цікаво провести час і навчитися розуміти один одного з одного слова!

Just One - Нагороди

 • 2019 Spiel des Jahres — лауреат

Настільна гра Just One (укр.) - що в коробці?

У коробці з грою ви знайдете все, що може знадобитися для цікавого вечора:

 • 110 карток
 • 7 підставок
 • 7 фломастерів
 • Правила гри

Розмір карт:

63,5х88

Рекомендовані протектори:

Протектори для карт Україна 63,5x88 - 2 уп.


Настільна гра Одним словом - фото ігрових компонентів


Настільна гра Just One, українське видання - огляд

Настільна гра Just One - кооперативна гра на асоціації, в якій гравці грають всі разом проти гри. І для перемоги потрібно одна важлива якість - вміння розуміти один одного буквально з одного слова!

Для гри відбираємо випадкові 13 карток зі словами. Потім ведучий випадковим чином вибирає одну з них і не дивлячись виставляє на підставці, таким чином, що інші гравці будуть бачити слова, а ведучий - ні. На картці - 5 слів. Ведучий називає цифру від 1 до 5 - це порядковий номер слова на картці, яке інші гравці спробують пояснити ведучому.

Для того щоб допомогти ведучому дати правильну відповідь гравці озброюються фломастерами і спеціальними підставками - кожен гравець пише фломастером на своїй підставці слово-підказку. Важлива умова - ані ведучий, ані інші гравці не повинні бачити, що ви пишете, поки всі не будуть готові. Потім, поки очі у ведучого закриті, гравці відкривають свої підказки і, якщо у декількох гравців виявилися однакові слова, ці підказки видаляються. Також на цьому етапі потрібно видалити неправильні підказки (наприклад, слова однокореневі до загаданого).

Після того як зайві підказки прибрані - ведучий нарешті дивиться, що ж йому напідказували. Уважно дивиться) І дає свій варіант правильної відповіді. Або неправильний. Або не дає)

Якщо слово вгадано вірно - картка зі словом, що було відгадано, викладається у відкриту на столі - це переможний бал, зароблений вашою командою.

Якщо ведучий дав неправильну відповідь - картка видаляється з гри. Та не просто так, а додатково ви повинні скинути ще одну картку з відібраних для гри (таким чином ви втрачаєте два потенційних очка).

І нарешті, якщо ведучий сумнівається у відповіді, він може пасанути і не давати відповідь. В такому випадку скидається тільки одна картка - та яку ведучий не зважився відгадувати (і таким чином команда втрачає тільки одне очко).

Наступний раунд - наступний гравець стає ведучим і буде намагатися вгадати слово.


Кому сподобається гра Одним словом?

Гра Одним словом - швидка кооперативна гра на вгадування слів. Прості правила і незвичайний ігровий процес відмінно підійдуть для вечірки. Гравцям варто давати нетривіальні підказки, щоб слова-підказки у кількох гравців не повторювалися, але при цьому і дуже-то вже далеко давати відлітати думкам не можна - треба ж, щоб вас ще й ведучий зрозумів)

Де купити настільну гру Одним словом?

Настільну гру Одним словом купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити Just One українською з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Одним словом (Geekach Games) на Подолі в нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри для компанії, кооперативна, відгадування слів
Вік 8+
Кількість гравців 3-7
Тривалість гри 20 - 30 хвилин
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Гра Одним словом - відео огляд