пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Пінгвіни на льоду

Пінгвіни на льоду

  • Виробник: Smart Games
  • Код товару: Пінгвіни на льоду (Пингвины)
  • Бонусні бали: 27
  • Наявність: В наявності
895 грн.
Ціна в бонусних балах: 895

Логічні-головоломки від компанії Smart Games - дуже захоплюючий тренажер інтелекту. На відміну від суто абстрактних головоломок, вони мають цікавий сюжет, яскраве, привабливе оформлення - спеціально для дітей, яким дітей задоволення від процесу гри не менш важливо, ніж правильне виконання завдань. Гра -головоломка Пінгвіни на льоду (Пінгвіни на льоду) розвиває логіку, стратегічне мислення, зорове сприйняття.

Заглянемо всередину?

Головоломка містить: ігрове поле, 5 унікальних деталей-пентоміно з фігурками пінгвінів, книжку-інструкцію із завданнями і відповідями.

У чому суть гри?

П'ятеро пінгвінів опинилися на слизькому крижаному полі. Крижини рухаються і скриплять, а пінгвіни ковзають у всіх напрямках. Вам необхідно зробити так, щоб крижини щільно з'єдналися на ігровому полі і пінгвіни виявилися на відповідних завданням місцях.

У кожному завданні показано, в яких саме клітках ігрового поля повинні виявитися пінгвіни. Кожен пінгвін знаходиться на окремій деталі пентоміно (фігурі, складеної з п'яти квадратів), яка легко трансформується в абсолютно іншу за формою деталь! Унікальна особливість пентоміно - деякі з її частин рухливі, завдяки чому кожна деталь може прийняти 3-4 нових форми. Тому завдання головоломки ускладнюється: потрібно не тільки поставити кожну деталь на своє місце, але і вибрати для неї правильну форму.

У грі 80 завдань 4-х рівнів складності, для кожного завдання існує єдино вірне рішення - спробуйте знайти його!

Кому сподобається гра?

Незвичайна головоломка зацікавить не тільки дітей, а й дорослих. Дітям обов'язково сподобаються симпатичні пінгвіни, а їхні батьки не відмовляться поламати голову над варіантами приборкання крижин-пентоміно.

Купити настільну гру Пінгвіни на льоду (Пінгвіни на льоду) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри гра-головоломка
Вік 6+
Кількість гравців 1
Тривалість гри 10+
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.


Теги: , Развивающие и обучающие, Головоломки, Логические, Украинский, Языконезависимые, 5-7, дошкольникам, 8-11, школьникам, Для одного, Быстрая (до 30),