пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Північний полюс. експедиція

Північний полюс. експедиція

  • Виробник: Smart Games
  • Код товару: Північний полюс. Експедиція
  • Бонусні бали: 12
  • Наявність: Немає в наявності
399 грн.
Ціна в бонусних балах: 399

Логічні-головоломки від компанії Smart Games - захоплюючий і ефективний мозкової тренажер. На відміну від суто абстрактних головоломок, ці ігри мають цікавий сюжет, яскраве, привабливе оформлення - спеціально для дітей, для яких задоволення від процесу гри не менш важливо, ніж правильне виконання завдань. Логічна гра Північний полюс. Експедиція розвиває логіку, стратегічне мислення, зорове і просторове сприйняття.

Заглянемо всередину?

В упаковці знаходяться: ігрове поле, прозорі деталі голово, картки із завданнями, контейнер для зберігання компонентів, правильні відповіді, інструкція.

У чому суть гри?

У цій грі нам належить перенестися прямо на Північний полюс з дуже важливою місією - допомогти тваринам знайти для себе середовище існування. Білих ведмедів потрібно поселити на крижинах, а риб, ясна річ, у воді. Та ще й простежити, щоб тварини не зустрілися з мисливцями - нічим хорошим ця зустріч не закінчиться.

Спочатку вибираємо картку із завданням і розміщуємо її на ігровому полі. Зверху слід розмістити прозорі деталі з зображеннями тварин. Пам'ятаємо, головна умова - ведмеді повинні знаходитися на льоду, риби у воді, зображення тварин не повинні накладатися на зображення ескімоса. Вийшло? Що ж, беремо наступну картку і продовжуємо заселяти Північний полюс.

До речі, ескімосів в грі два - один пливе на човні, другий - стоїть на крижині. Зрозуміло справа, що ескімоса на човні потрібно викладиать тільки на воді, а стоїть - тільки на крижині. Одночасно викладати обидві деталі з ескімосами не треба. Ви можете вирішити одне і те ж завдання спочатку з одним ескімосом, а потім - з другим.

Кому сподобається гра?

Логічна гра Північний полюс. Експедиція стане відмінним подарунком дітям дошкільного та молодшого шкільного віку, а й дорослим буде цікаво взяти участь у порятунку тварин і вирішити парочку каверзних завдань, адже завдання від рівня до рівня будуть ускладнюватися. Всього в грі Північний полюс. Експедиція 80 завдань різного рівня складності, які спрямовані на розвитие логічного мислення, просторового і зорового сприйняття.


Купити настільну гру Північний полюс. Експедиція в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри гра-головоломка
Вік 6+
Кількість гравців 1
Тривалість гри 10+
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.


Теги: , Развивающие и обучающие, Головоломки, Логические, Украинский, Языконезависимые, 5-7, дошкольникам, 8-11, школьникам, Для одного, Быстрая (до 30),