пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Пандемія: В лабораторії (Pandemic. In the Lab)

Пандемія: В лабораторії (Pandemic. In the Lab)

  • Виробник: Стиль Жизни
  • Код товару: Пандемия: В лаборатории рус.
  • Бонусні бали: 34
  • Наявність: Немає в наявності
1150 грн.
Ціна в бонусних балах: 1150

Доповнення Пандемія: В лабораторії (рус.)

Пандемія В лабораторії (рос.)  - російська локалізація доповнення Pandemic On the Brink до популярної кооперативної стратегії Пандемія (рус.)

Пандемія: у лабораторіїдоповнення, яке додає в гру чотирьох нових персонажів, три карти подій, нові компоненти для доповнення Пандемия: На межі, а також три нових варіанти гри - соло-режим; командну гру (в якій рятувати світ від вірусів буде кілька команд рятувальників і переможе команда, яка набрала найбільше очок), а також власне Лабораторію - в цьому сценарії гравцям доведеться переглянути звичний спосіб винаходу вакцини проти смертельних вірусів, збираючи зразки, вивчаючи структуру вірусів і проводячи лабораторні випробування на окремому полі лабораторії.

Увага! Це не самостійна гра.

Для гри вам обов'язково знадобиться базова гра Пандемія (рус.)

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для нових захоплюючих пригод команди борців зі смертельними вірусами - чотири карти нових ролей і чотири фішки, три карти подій, ігрове поле Лабораторії, п'ять ампул з ліками, 14 карт стуктур, п'ять пам'яток, дві змінені карти ролей , дванадцять кубиків хвороби, дві карти мутації, дві карти епідемії вирулентного штаму, карта ЦКЗ, три командні ісследовательсткіе станції, вісім карт цілей, десять бонусних карт, 14 жетонів нагороди і правила гри російською мовою.

Розмір коробки: 305 х 220 х 45 мм. 
Вага гри: 794 г.

Що нового?

Доповнення Пандемія: У Лабораторії додає в гру 4 нових персонажа, 2 розширення для першого доповнення На Грані, а також три нових варіанти гри!

Лабораторія

Сценарій гри, що дав назву всьому доповнення ускладнює процес пошуку вакцини. Тепер вакцину потрібно спочатку розробити, а тільки потім створити. Щоб розробити вакцину, вам доведеться  напружено попрацювати в лабораторії, що представлена окремим полем. Для початку ви здобуваєте зразки вірусу і розміщуєте їх в лабораторії. Потім діями в лабораторії вам треба буде характеризувати, створити послідовність і нарешті - протестувати вашу вакцину. І тільки потім, скинувши три карти (замість п'яти), у вас на руках вакцина від смертельної хвороби. Одночасно в лабораторії можуть розроблятися дві вакцини. 

Дії в лабораторії можуть проводитися тільки персонажами, які знаходяться в містах з дослідними станціями.

Лабораторія - цікавий ігровий модуль, який не тільки робить гру більш різноманітною, але і значно підвищує атмосферность гри. Даний сценарію є доповненням до базової грі і може бути поєднаний з будь-яким іншим сценарієм або доповненням, крім командної гри.

Одиночна гра

Цей варіант дозволяє вам наодинці з Центром Контролю Захворюваності протистояти пандемії. Одиночну гру можна комбінувати з будь-яким іншим сценарієм крім Біо-терориста.

Командна гра

Цей варіант гри призначений для чотирьох або шести гравців, які діляться на дві або три команди. Командам доведеться конкурувати в швидкості створення вакцин, запобігання Спалахів та отримання очок престижу. На початку гри команди отримують карти Цілей, які зберігають в секреті від інших команд. На картах цілей зазначено, за які досягнення скільки очок престижу отримує ваша команда. В ході гри командам треба з одного боку - співпрацювати для того, щоб спільними зусиллями протистояти поширенню хвороб, з іншого боку - кожна команда буде намагатися зібрати більше очок престижу.

Гра вважається програною за стандартних умовах. Якщо ж гра виграна, тоді відкриваються карти цілей і підраховуються очки престижу - таким чином визначається команда переможець.

Нові ролі

Керівник служби контролю захворюваності. Може боротися з хворобою в будь-якому сусідньому місті (але не в тому, де знаходиться сам). Один раз за хід може перемістити іншого гравця до себе в місто або в будь-який сусідній, за правилами переїзду/Порома, без витрат пунктів дії. 

Місцевий посередник . Один раз за хід може віддати іншому гравцеві карту кольору міста, в якому він знаходиться, іншому гравцеві, що знаходиться в місті такого ж кольору.

Пілот. Не може рухатися і будувати дослідні станції за звичайними правилами. Зате він може однією дією перелетіти в будь-яке місто, що знаходиться на відстані 3 від міста, в якому він знаходиться. Та й до всього іншого може не тільки сам перелетіти, але і взяти з собою ще одного гравця. 

Вирусолог. Може при створенні вакцини скинути дві карти міст одного кольору, замість однієї карти кольору створюваної вакцини. Також може скинути карту міста і повернути в запас один кубик хвороби кольору карти, що була скинута з будь-якого міста. 

Що ще новенького?

  • Дві нові карти «Епідемія. Вірулентний штам» для відповідного сценарію доповнення На межі.
  • Сценарій «Мутації Світова паніка» - модифікація сценарію «Мутації» доповнення На межі.
  • Три нові карти спеціальних подій.

Кому сподобається гра?

Пандемія: У лабораторії - дуже гарне доповнення до настільної гри Пандемія, яке добре поєднується як з базовою грою, так і з першим доповненням Пандемія: На межі.

Якщо база і перше доповнення вже є у вашій колекції і ви жадаєте нових викликів в справі порятунку світу - сміливо замовляйте доповнення В Лабораторії!

Де купити гру Пандемія В лабораторії (рус.)?

Настільну гру Пандемія: В лабораторії (рус.) купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити доповнення Пандемія В лабораторії російською з доставкою можна:

  •  за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
  •  на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити російське видання доповнення Пандемія: В лабораторії на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 10+
Кількість гравців 1-6
Тривалість гри 45-90
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Фантастические, Кооперативные, Русский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),