пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Пандемія: На межі, рус.  (Pandemic On the Brink)

Пандемія: На межі, рус. (Pandemic On the Brink)

  • Виробник: Стиль Жизни
  • Код товару: Пандемия. На грани (Pandemic. On the Brink) Рус.
  • Бонусні бали: 31
  • Наявність: Немає в наявності
1045 грн.
Ціна в бонусних балах: 1045

Доповнення Пандемія: На межі (рус.)

---

Російське видання доповнення не постачається. Ви можете замовити українське видання доповнення Пандемія: На Межі UA.

---

(Pandemic: On the Brink) рос.  - російська локалізація доповнення Pandemic On the Brink до популярної кооперативної стратегії Пандемія.

Пандемія: На межі - доповнення, яке додає в гру сім нових персонажів, дозволяє грати вп'ятьох, а також надає нові варіанти гри з підвищеним рівнем складності.

Увага!   Пандемія: На межі - не самостійна гра. Для гри вам знадобиться базова гра Пандемія.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для ще більш захоплюючої гри - сім нових карт ролей, вісім нових карт подій, вісім карт епідемій вирулентного штаму, дванадцять фіолетових кубиків, фіолетовий маркер ліки, стікер і карта фіолетової хвороби, дві карти мутації, три карти мутаційних подій, маршрутний лист біотерористів, карта епідемій, пам'ятка гравця, чотири порожні карти, п'ять чашок Петрі і правила гри російською мовою.

Пандемия: На грани (рус.) - огляд доповнення

Нові персонажі

З доповненням Пандемія: на межі у вашій команді рятувальників світу від смертельних хвороб з'являється шість нових персонажів зі своїми унікальними здібностями.

Статистик. Максимум карт на руці - вісім. Один раз за хід може однією дією взяти зі збросу карту міста, в якому знаходиться його фішка.

Універсал. У кожен хід може здійснювати п'ять дій.

Спеціаліст зі стримування епідемій. Коли переміщується у місто з двома і більше кубиками хвороб одного кольору - повертає один з них в запас.

Епідеміолог. Може взяти карту будь-якого міста у гравця, що знаходиться в одному з ним міст.

Фармаколог . Один раз за хід, може витратити одну дію, щоби взяти в місті, в якому знаходиться, один кубик хвороби і помістити на карту персонажа. Згодом може розробити ліки в місті з дослідною станцією, скинувши три кубика хвороби і три карти міст - всі вони повинні бути одного кольору.

Технік. По-перше, може на початку ходу переглянути верхні карти колоди хвороб в кількості рівному поточному рівню поширення хвороб і потім повернути їх на місце в тій же послідовності. По-друге, при переміщенні в місто за допомогою Прямого рейсу (НЕ Чартерного), не скидає карту, а тільки показує її.

Також в даному доповненні ви знайдете виправлену карту Будівельника, який може за одну дію побудувати в місті, в якому він знаходиться, дослідницьку станцію. Крім того може, перебуваючи в місті з дослідною станцією скинути карту будь-якого міста і переміститися в будь-яке місто.

Замішуємо нові карти подій

Беремо п'ять карт подій з базової гри. Додаємо 8 нових карт подій. Збовтуємо. Перемішуємо і відбираємо в ігрову колоду карти подій з розрахунку по дві карти на гравця.

Граємо вп'ятьох!

Так, якщо у вашій компанії постійно було п'ятеро чоловік і одному доводилося нудьгувати в сторонці - проблема вирішена! В даному додатку з'явилася можливість грати в Пандемію вп'ятьох!

Рівень складності - Легендарний!

Якщо ви якимось дивом навчилися перемагати в Пандемію замішуючи в колоду шість карт Епідемій з базової гри, доповнення На Грані кидає вам новий виклик - ви можете замішати до колоду сьому карту Епідемії.

Чи ризикнете? :)

Три нових сценарії гри

Якщо вищенаведені нововведення були чисто косметичними і робили гру просто більш різноманітною, але не зачіпали основну механіку, то нові сценарії пропонують вам подивитися на Пандемію під новим кутом.

Сценарій Вірулентний штам

Замість карт «Епідемія», замішуємо карти «Епідемія Вірулентний штам!» в кількості, що відповідає обраному рівню складності.

Гра йде за базовими правилами доти, поки з колоді не буде витягнута перша карта «Епідемія. Вірулентний штам!». Після цього ви визначаєте, яка ж хвороба буде вірулентності штамом (хвороба з найбільшою кількістю кубиків на поле). Далі, витягуючи карти «Епідемія. Вірулентний штам!», крім стандартних ефектів карт« Епідемія », в грі будуть задіяні і особливі ефекти карти «Епідемія. Вірулентний штам!».

У цьому сценарії гравці виграють і програють за тих самих умов, що і в базовій грі.

Сценарій «Мутація»

У грі з'являється п'ята хвороба. І кубики до неї додаються. Ось тільки кубиків цих 12, а не 24 як у інших хвороб, так що за лікуванням цієї хвороби варто стежити особливо уважно - адже одна з умов ураження як і раніше - якщо треба викласти на карту кубик хвороби, а його немає в запасі.

Для перемоги в цьому сценарії гравцям треба:

  • винайти ліки від усіх п'яти хвороб
  • АБО винайти ліки проти чотирьох базових хвороб і зняти всі кубики п'ятої хвороби з поля.

Сценарій «Біотерорист»

Рекомендується використовувати під час гри вчотирьох або втрьох. 

У цьому сценарії один з гравців переходить на Темну сторону Сили стає біотерористом і грає проти решти команди. Біотерорист може переміщатися між містами, розміщувати в них кубики пурпурової хвороби і знищувати дослідні станції. І хоч у біотерориста є всього дві дії за один хід - все одно приємного для інших гравців мало. Щоб трохи зменшити запал біотерориста, його час від часу можна захоплювати в полон. Правда через якийсь проміжок він зможе втекти, так що кардинальним вирішенням проблеми буде все ж виконання переможних умов на гру.

Команда виграє, якщо винайдені ліки проти всіх п'яти хвороб або винайде ліки проти чотирьох хвороб, а кубиків п'ятої на поле не залишилося. Команда програє за тих же умови, що і в базовій грі. 

Біотерорист виграє в разі програшу команди гравців, якщо на ігровому полі лишився хоча б один кубик пурпурової хвороби. Біотерорист програє і відразу ж залишає ігрове поле, якщо переможена пурпурова хвороба.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink) - цікаве і очікуване доповнення, яке робить гру більш різноманітною і додає нові рівні складності.  

Пандемія: На межі - доповнення, яке ми можемо рекомендувати всім, кому сподобалася базова гра - нові ігрові можливості напевно припадуть вам до смаку. Однак, якщо базова гра Пандемія зовсім не пішла у вашій компанії, доповнення "Пандемія: На межі" навряд чи змінить вашу думку про гру. 

Де купити гру Пандемія На межі (рус.)?

Настільну гру Пандемія: На межі (рус.) купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити доповнення Пандемія На межі російською з доставкою можна:

  •  за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
  •  на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити російське видання доповнення Пандемія: На межі на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 8+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 45-60
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Фантастические, Кооперативные, Русский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),