пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Поселенці. засновники Імперії

Поселенці. засновники Імперії

  • Виробник: Правильные игры
  • Код товару: Поселенцы. Основатели Империи
  • Бонусні бали: 14
  • Наявність: Немає в наявності
456 грн.
Ціна в бонусних балах: 456

Настільна гра Поселенці - захоплююча сімейна стратегія з оригінальною ігровою механікою. Поселенці - гра на комбінаторики, в якій гравцям належить розвивати свої держави, вибудовуючи ланцюжки з видобутку ресурсів.

Заглянемо всередину?

У невеликої квадратної коробці з грою ви найдете97 квадратів місцевості чотирьох типів, 24 жетона і правила гри.

У чому суть гри?

У грі Поселенці гравці розвивають свою державу і намагаються набрати якомога більше переможних очок. Для розвитку гравцям доступні квадрати територій (тайли) чотирьох типів. Для приєднання того або іншого тайла, як правило, необхідно щоб у вашій державі проводилися ті чи інші ресурси. Приєднані тайли в свою чергу починають виробляти більше цінні ресурси.

Тайли різні потрібні, тайли різні важливі!

У грі є чотири типи тайлів.

У верхній частині тайла (крім природних) вказані ресурси які необхідні для будівництва даного тайла, а в нижній - ресурс, який цей тайл буде виробляти.

Природні тайли - початкові. Для своєї споруди ніяких ресурсів природні тайли не вимагають і виробляють базові ресурси - дерево, камінь, воду та ін.

Сільські тайли вже повинні спиратися на ресурси вироблені природними тайлами і, в свою чергу, приносять гравцеві більш цінні ресурси - виноград, рибу, коней та ін.

Міські квадрати потребують ресурсів попередніх тайлів і дають гравцям не тільки більш цінні ресури, а й спеціальні жетони, за допомогою яких можна більш активно розвивати свою державу і навіть здійснювати невеликі набіги на сусідів.

І, нарешті, призові тайли приносять переможні очки. Чим більше цінні ресурси потрібні для будівництва такого тайла, тим більше переможних очок він принесе.

Оригінальність гри полягає в тому, як саме розвиваються держави гравців. Щоб приєднати до своєї держави новий тайл (крім природних), гравець повинен викласти його так, щоб новий тайл обов'язково стикався з такими викладеними раніше тайлами, які виробляють необхідні для нього ресурси.

Таким чином, в ході гри вам належить розвивати свою державу, вибудовуючи з тайлів ресурсні ланцюжка.

Перша партія, скоріше за все, пройде в «пасьянсовом» режимі - гравці будуть мало дивитися по сторонах, і з головою підуть в розвиток власної держави. Але вже з другої партії, коли будуть освоєні основи розвитку, в грі почне виникати все більше взаємодії. З доступних для вибору відкритих тайлів, гравці будуть вибирати, орієнтуючись не тільки на свої нагальні потреби, а й виходячи з того, як заблокувати ту чи іншу ланцюжок розвитку суперникам. Крім того, військові жетони, що дозволяють розоряти незахищені тайли суперників, теж не будуть давати спокійно медитувати над своїм особистим «пасьянсом» :) І в фіналі партії належить боротися за кожне переможне очко!

Кому сподобається гра?

Настільна гра Поселенці - досить проста в освоєнні і в той же час надає досить велике поле для різних ігрових комбінацій. Поселенці - гра, яка добре піде і в сімейно колі і для гри з друзями. Заявлений видавцем нижній ігровий поріг від 12 років, з нашої точки зору, трохи завищений - гра Поселенці, при грі з батьками, з успіхом може бути зрозуміла і дітям більш молодшого віку - як мінімум років з десяти.

Купити настільну гру Поселенці в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри сімейна стратегія на викладання тайлів
Вік 10+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 30-45 хв.
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Русский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 2-6, Обычная (30-90),