пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Smile (Смайл) рус.

Smile (Смайл) рус.

  • Виробник: BombatGame
  • Код товару: Smile (Смайл) рус.
  • Бонусні бали: 12
  • Наявність: Попереднє замовлення
398 грн.
Ціна в бонусних балах: 398

Настільна гра Smile (Смайл) рус . - весела гра для вечірок від українського видавництва BombatGame. Smile (Смайл) рус. - гра , в якій вам належить виконувати різні завдання зі словами.

Також у продажу є настільна гра Smile (Смайл) українською мовою

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для веселої вечірки - ігрове поле, 50 карт персонажів, чотири фішки команд, 250 карток зі словами, 16 карток тим, 30 жетонів букв і правила гри російською мовою.

Розмір коробки: 30 см. X 21 см. X 7 см.

У чому суть гри?

У грі Smile (Смайл) рос., Гравці діляться на команди і виставляють фішки команд на стартове розподіл ігрового поля. Виконуючи різні завдання і переміщаючись по ігровому полю, гравці намагаються першими дійти до фінішу. Залежно від того, на якому полі знаходиться фішка вашої команди, вам належить виконати одну з трьох завдань. Успішне виконання кожного завдання наближає вас до перемоги!

Підбір слів

Ваша команда відкриває одну випадкову картку теми і один випадковий жетон з буквою. Ваше завдання - за одну хвилину назвати якомога більше слів на задану тему, які починаються з відкритою літери. За кожні три слова фішка вашої команди просунеться на одну поділку вперед.

Пояснення слів

Беремо по одній картці з п'яти колод зі словами (Люди, Ознаки/Властивості, Емоції/Почуття, Предмети, Дії), один з членів команди за одну хвилину часу спробує пояснити членам своєї команди по одному слову з кожної картки. За кожне вгадати слово ваша команда просунеться на розподіл вперед, а за кожне пропущене слово - доведеться відступити назад. Впоралися із завданням, час ще є? Можна взяти додаткові картки для пояснення. Традиційні обмеження на пояснення слів - не можна використовувати однокореневі слова і переклад з інших мов.

Вгадування персонажів

Один з членів команди витягує з колоди персонажів картку, що не дивлячись на те, що на ній написано (а на картці буде ім'я героя фільму або мультфільму), прикладає картку до чола так, щоб іншим членам команди була видна напис, і намагається вгадати - що ж за персонаж вказано. Решта членів команди можуть відповідати вгадувати - Так, Ні, Частково. Змогли вгадати - рухаєте фішку команди відразу на три поділки вперед.

Правила настільної гри Smile (Смайл) рус.


Кому сподобається гра?

Настільна гра Smile (Смайл) рос. - проста і весела гра для вечірки. Smile (Смайл) рус. - гра , в яку можна легко навчити грати будь-якого новачка і при необхідності зібрати за ігровим столом дійсно велику компанію.

Купити настільну гру Smile (Смайл) рус. в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри гра в слова, для вечірки
Вік 15+
Кількість гравців 4-16
Тривалість гри 30-60 хв.
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Гра Smile (Смайл) рус. - Відео


Теги: , Игры для вечеринок, Русский, 12-99, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),