пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Smile (Смайл) укр.

Smile (Смайл) укр.

  • Виробник: BombatGame
  • Код товару: Smile (Смайл) укр.
  • Бонусні бали: 12
  • Наявність: Попереднє замовлення
398 грн.
Ціна в бонусних балах: 398

Настільна гра Smile (Смайл) русски - весела гра для вечірок від українського видавництва BombatGame. Smile (Смайл) укр. - гра , в Якій вам придется Виконувати різноманітні завдання зі словами.

Такоже у продаж є гра Smile (Смайл) російською мовою

Зазірнемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для Веселої вечірки - ігрове поле, 50 карт персонажів, Чотири фішки команд, 250 карток зі словами, шістнадцять карт тим, тридцять жетонів з буквами та правила гри українською мовою.

У чому суть гри?

У настільній грі Smile (Смайл) по-русски, Гравці розподіляються на командіровку й віставляють фішки команд на стартову ділянку ігрового поля. Віконуючі різноманітні завдання й переміщуючісь ігровім полем, Гравці намагають дерло дійті до фінішу. Залежних від того, на Якій ділянці ігрового поля находится фішка Вашої командіровку, вам треба Виконати Одне з трьох тіпів завдання. Вдале Виконання кожного завдання набліжає вашу победу!

Підбір слів

Ваша команда відкріває одну Випадкове картку тими та один Випадкове жетон з буквою. Ваше завдання - за одну хвилини назваті як можна более слів на завданні тему, Які почінаються з Відкритої літери. За кожні три слова фішка Вашої командіровку просувається на один крок вперед.

Пояснення слів

Беремо по одній Картці з п'яти колод зі словами (Люди, ознака/Властивості, Емоції/Почуття, Предмети, Дії); один з Членів командіровку за одну хвилини намагається поясніті своим партнерам по одному слову з кожної картки. За Кожне вгадане слово ваша команда просувається на крок вперед, а за Кожне пропущене - придется відступіті назад. Виконаю завдання, а годину ще позбавивши? Можна взяти додаткові картки для пояснення. Традіційні обмеженні на Пояснення слів - не можна використовуват однокореневі слова та переклад з других мов.

Вгадування персонажів

Один з Членів командіровку вітягує з колоди персонажів картку. Чи не Дивлячись, что на ній написано (а це может буті герой фільму чи мультфільму), прікладає картку до лоба так, Щоби інші Гравці могли Прочитати, та намагається вгадаті - Який же персонаж зазначеним. Інші члени командіровку могут ВІДПОВІДАТИ - Так, Ні, Частково.

Вгадай? Пересуваєте фішку командіровку на три кроки вперед.

Правила настільної гри Smile (Смайл) укр.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Smile (Смайл) русски - проста и весела гра для вечірки. Smile (Смайл) укр .. - гра, з простими правилами, в якові можна легко навчіті играть будь-которого новачка, та за необхідності - зібраті за ігровім столом действительно велику компанію.

Купити настільну гру Smile (Смайл) укр. в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри гра в слова, для вечірки
Вік 15+
Кількість гравців 4-16
Тривалість гри 30-60 хв.
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Гра Smile (Смайл) укр. - Відео


Теги: , Игры для вечеринок, Украинский, 12-99, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),