пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Страждаюче Середньовіччя (Страдающее Средневековье), рус.

 • Виробник: New Making Studio
 • Код товару: Страдающее Средневековье
 • Бонусні бали: 21
 • Наявність: Немає в наявності
695 грн.
Ціна в бонусних балах: 695

Настільна гра Страждаюче Середньовіччя (рус.)

Гра Страждаюче Середньовіччя - веселий картковий філлер з оригінальним середньовічним оформленням.

Страждаюче Середньовіччя - гра, в якій гравці, підкидаючи один одному трупи, відьом і різні карти хвороб намагатимуться знищити населення в містах суперників і якимось неймовірним дивом допомогти вижити своїм жителям.

Страждаюче Середньовіччя - що в коробці?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для швидкої і веселою карткової гри:

 • 80 карт людей, що страждають
 • 12 планшетів міст
 • 3 карти священних реліквій
 • 18 жетонів Хрестового походу
 • 5 кубиків
 • 5 жетонів Епідемій
 • правила


Розмір коробки

296x148x60 мм

Розмір карт

50х75мм

настільна гра Страждаюче Середньовіччя - фото компонентів

Страждаюче Середньовіччя - огляд гри

Карткова гра Страждаюче Середньовіччя - веселий філлер з досить простими правилами і високим рівнем реіграбельності.

Вирушаємо в умовне Середньовіччя і починаємо страждати грати. Кожен гравець збирає з двох половинок планшет свого міста - особливих властивостей планшет не дає і крім забавної складеногї назви вашого міста - нічим не відрізняється від інших планшетів. Єдина його функція - мінімально організувати ваш ігровий простір, розділяючи жителів міста по трьох станах.

Мета гри: набрати якомога більше переможних очок. В основному очки приносять вам жителі вашого міста (деякі, правда, нічого не приносять, а навпаки - віднімають. Таких краще не в своєму місті поселити, а підкинути супернику). Також додаткові очки можна отримати відправивши в Хрестовий похід найбільше лицарів.

Основна частина гри крутиться навколо знищення або переманювання жителів міст ваших суперників і збереженні власних жителів.

Гра закінчиться як тільки закінчується колода карт або комусь із гравців вдалося зібрати в своєму місті відразу 10 жителів.

Ігровий процес досить простий.

Три карти викладаємо в центрі столу в відкриту - це Перехрестя. Також на столі лежить колода карт (сорочкою вгору). У свій хід гравець добирає дві карти - одну втемну з верху колоди, другу - з Перехрестя (після чого перехрестя відразу доповнюється третьою картою). Потім гравець розігрує карти - викладаючи їх в свій чи чужий город. Ясна річ собі беремо жителів, які приносять переможні очки, а іншим підкидаємо карти, які принесуть суперникам чергові страждання :)

У грі може вибухнути епідемія - відповідна карта буде переходити між містами по колу, знищуючи нещасних жителів до тих пір, поки в одному з міст не залишиться жителів або поширення хвороби не зупинить Чумний Доктор.

А ще є Хрестові походи. Коли розігрується карта з властивістю Хрестового походу, всі гравці скидають своїх лицарів і беруть відповідну кількість жетонів Хрестового походу. Коли жетони Хрестового походу закінчуються - Священний Грааль вважається знайденим і його отримує гравець з найбільшою кількістю жетонів.

Гра привертає як цікавою взаємодією між різними картами, так і оригінальним і незабутнім артом - як оформлення використані реальні малюнки середньовічних ченців.

Кому сподобається гра Страждаюче Середньовіччя?

Страждаюче Середньовіччя - динамічна гра з низьким порогом входження і високим рівнем реіграбельності зацікавить любителів ігор з активною взаємодією гравців. Це не стратегія - ви не зможете особливо сильно планувати свої дії, але вибір - що робити з картами, які прийшли на руку - повністю за вами. Слабке місце гри - невеликий розмір карт, тому рекомендуємо перед грою добре їх розглянути, аби краще орієнтуватися в цій веселій картковій грі.

Де купити гру Страждаюче Середньовіччя?

Настільну гру Страждаюче Середньовіччя купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити карткову гру Страждаюче Середньовіччяя з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 •  на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

 Ви також можете купити гру Страждаюче Середньовіччя російською на Подолі в нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Вік 12+
Кількість гравців 3-6
Тривалість гри 20-30 хв.
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відеоогляд гри Страждаюче Середньовіччя