пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку Спрутобойні (рус.)

 • Виробник: Мир Хобби
 • Код товару: 1633
 • Бонусні бали: 19
 • Наявність: Попереднє замовлення
635 грн.
Ціна в бонусних балах: 635

Настільна гра Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку Спрутобойні

Настільна гра Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку Спрутобойні (рус.) - весела карткова фентезі-гра для 2-6 чаклунів, які захоплено візьмуться битися один з одним за допомогою заклинань і артефактів, продовження популярної гри Епічні сутички бойових магів: Битва на горі Черепламені.

Епічні сутички бойових магів: Безчинство в замку Спрутобойні - російська локалізація настільної гри Epic Spell Wars of the Battle Wizards: Rumble at Castle Tentakill.

Дана гра є самостійною, втім, за бажання ви можете об'єднати її з іншими іграми серії для ще більш угарного колдунства!

 

Важливо!

Через специфіку теми та особливостей оформлення карт, гра не рекомендована гравцям до 18 років.

Гра Безчинство в замку Спрутобойні - що в коробці?

У коробці з грою ви знайдете все що тільки може знадобитися колдуняке для епічної битви:

 • 178 карт заклинань, скарбів і дохлих чаклунів;
 • 8 планшетів героїв,
 • 7 медалей недобитих чаклунів;
 • 6 черепушек;
 • 6 кровометрів;
 • 4 кубика D6;
 • замок Спрутобойні;
 • правила гри.

Розмір коробки 277x194x67

Розмір карт 63х89

Рекомендовані протектори:

Протектори для карт Україна 63,5x88 - 2 уп.
Гра Сутички Магів Безчинство в замку Спрутобойні - фото ігрових компонентів


Сутички бойових магів: Безчинство в замку Спрутобойні - огляд гри

Гра Сутички бойових магів: Безчинство в замку Спрутобійні - складається із серії партій, в яких гравці стають страшними і жахливими колдуняками і починають захоплено закидати один одного крутецькими заклинаннями, намагаючись завалити всіх навколо. Як тільки всі інші здохли (лічильник життя опустився нижче нуля), а ви залишилися єдиним живим чаклуном за столом - радійте і отримайте в свої загребущі рученята медаль переможця. Після чого мертві противники постають, і починається нова гра турніру. Як тільки один з гравців завоював дві медалі - він вважається переможцем турніру.

Кастуй заклинання правильно!

Ігрова механіка гри Безчинства в замку Спрутобойні не сильно відрізняється від веселого колдунського раздовбайства знайомого по першій грі серії.

На початку кожного раунду гравці, вивчивши карти на руках, викладають на стіл від однієї до трьох карт - це і буде їх убивчим заклинанням на цей раунд. Після того як всі виклали карти - відкриваємо їх і застосовуємо ефекти.

Карти заклинань можуть належати до одного з трьох типів - Заводила, Наворот і Приход. Якщо ваше заклинання складається з двох або трьох карт, всі карти повинні бути різного типу. За допомогою заклинань намагаємося нанести своїм суперникам якомога більше уражень. Не забуваючи також і поправляти своє здоров'я, щоб не здохнути завчасно. Втім, якщо в цей раз вам не пощастило і ви відкинули копита, не варто залишати ігровий стіл. Поки чаклуни, що лишилися живими, продовжують свої розборки, ви кожен раунд будете тягти карти з колоди дохлих чаклунів - різні бонуси, які допоможуть вам в наступній грі турніру.

Що нового в грі Епічні битви магів Безчинства в замку Спрутобойні?

Крім перевірених на горі Черепламені прийомів, в Замку Спрутобойні з'явилися і нові приколи.

Кров

Тепер крім лічильника життя у гравців з'явився ще й лічильник крові. У грі кров своєрідний ресурс, яким треба розплачуватися за те, щоб закастувати деякі заклинання. Немає крові - заклинання не спрацює.

Тварюки

Всі карти Приходів вважаються Тварюками. Тварюці можна наказати «Стояти!» - і в кінці раунду не скидайте її. Вона стає вашим живим щитом - отримаючи люлєй від інших чаклунів.

Замок Спрутобойні

На початку гри Замок Спрутобойні нікому не належить. Але його можна завоювати. Крім того, що власник Замку кожен раунд отримує краплю крові, в грі зустрічаються карти, які дають власникові Замку додаткові ігрові бонуси.

Нежданчик

І ось тебе вбили. Карти нового заклинання ти вже виклав, а застосувати його вже не встиг - хтось із гравців встиг пришити тебе. Добре якщо на розіграних тобою картах був Нежданчик - тепер ти помреш, але встигнеш помститися!

Гора Черепламені+Замок Спрутобойні

Так, ви все вірно зрозуміли - заклинання з двох ігор можна об'єднувати і влаштовувати ще більш епічні сутички.

Короткий турнір

А якщо часу небагато, можна провести короткий турнір - гравці отримують очки за вбивства інших чаклунів і перемоги в іграх, а переможець турніру визначається за результатами трьох ігор.

Кому сподобається гра Епічні сутички магів в замку Спрутобойні?

Настільна гра Епічні сутички бойових магів: Безчинства в замку Спрутобойні – динамічне, веселе й атмосферне карткове мочилово, з великим фактором випадковості. Тематика, специфічний гумор та ріки крові як би натякають, що грати краще у віці від 18 років. Якщо перша гра - Битва на горі Черепламені - зайшла добре, беріть і продовження! Якщо любите грати в Манчкін або Замєс, можна спробувати й Епічні сутички. Велика ймовірність що сподобається.

Де купити гру Епічні сутички бойових магів: Безчинства в замку Спрутобойні?

Настільну гру Епічні сутички бойових магів: Безчинства в замку Спрутобойні купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Епічні сутички бойових магів 2 з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Безчинства в замку Спрутобойні на Подолі в нашому магазині (М. "Контрактова Площа"). 

Характеристики
Тип гри карткова битва магів, активна конфліктна взаємодія, комбінації карт
Вік 18+
Кількість гравців 2-6
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Фантастические, Юмористические, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),