пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Субурбія (Suburbia + Suburbia Inc) рус

Субурбія (Suburbia + Suburbia Inc) рус

  • Виробник: Crowd Games
  • Код товару: Субурбия (Suburbia + Suburbia Inc) рус
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра субурбіі (Suburbia + Suburbia Inc) - російська локалізація цікавою економічної містобудівної стратегії Suburbia, яка включає в себе також доповнення Suburbia Inc. субурбіі - гра , в якій від 1 до 4 гравцям належить стати мерами провінційних містечок і перетворити їх на процвітаючі мегаполіси.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для розвитку своїх міст - лічильник населення, поле для тайлів, поле для скарбниці, ринок нерухомості, чотири поля округів, 144 тайла, маркер "передостанній раунд", чотири пам'ятки гравців, маркер першого гравця, 126 монет різного номіналу, чотири кубика репутації, чотири маркери населення, 12 маркерів інвестицій, чотири циліндри доходу. Також в коробці з грою вас ожіжающего компоненти доповнення Suburbia Inc - поле для тайлів, десять тайлів А, десять тайлів В, шість тайлів С, десять тайлів бонусів, 12 тайлів кордонів, п'ять тайлів цілей і правила гри російською мовою.

У чому суть гри?

У грі Suburbia вам належить стати мером невеликого провінційного містечка і спробувати відбудувати його в великий і прибутковий мегаполіс. На старті гри кожне місто складається з трьох шестикутних тайлів різного типу - передмістя, парк і комбінат. Відбудовувавши своє місто в ході гри, ви будете розміщувати в своєму місті інші гекси, що представляють собою житлові, промислові, комерційні та інші типи будівель. Ваша мета - гармонійним розвитком свого міста, залучити до нього якомога більше жителів.

субурбіі - така проста і складна гра!

Однією з важливих характеристик гри є геніальне поєднання в ній відносно простих правил з глибоким і дуже різноманітним ігровим процесом.

Перед початком гри формуємо ринок нерухомості - відкриваємо шість гексів з будівлями і викладаємо їх в ряд. Крім цих гексів з різноманітними будівлями, які в ході гри постійно оновлюються, вам завжди будуть доступні і три базові споруди - передмістя, парк і комбінат. Відкриваємо спільні цілі на гру (спецзавдання, виконання яких принесе вашому місту в кінці гри додаткове зростання населення), також гравці отримують по одній таємницею особистої мети. Все, можна починати грати.

У свій хід гравець повинен зробити все одну дію. І спочатку це може навіть здатися простим:)

У свій хід гравець може купити на ринку нерухомості один з жетонів і розмістити його в своєму місті, так щоб новий тайл стикався хоча б однією стороною з уже наявними в місті будівлями. Або ж можна нічого нового не купувати, а інвестувати гроші в уже наявну споруду, подвоївши її ефект.

Після одного з цих двох дій гравець ще здійснює декілька механічних маніпуляцій -Виходить або втрачає гроші в залежності від їхнього місця на треку доходу, збільшує або зменшує населення, в залежності від їхнього місця на треку репутації, а також додає новий тайл на ринок нерухомості. Загалом, здавалося б, все просто. Але ж ні.

Вибираючи що зробити в свій хід - який об'єкт звести або під що інвестувати - гравцеві доводиться враховувати різні чинники, які і роблять гру напруженою, цікавою і захоплюючою.

Кожен об'єкт, який ви будуєте, має миттєвий ефект - щось приносить гроші, щось збільшує або зменшує репутацію. Багато споруд також володіють і тривалим ефектом. Крім цього ефект вашої споруди залежить від того поруч з чим вона у вас буде розташована. І цього мало - деякі споруди взаімодействют не тільки з сусідніми тайлами, але і з іншими тайлами вашого міста, деякі - і з тайлами в містах інших гравців. І всі ці ефекти не взяті зі стелі, а мають зовсім зрозумілу економічну основу. Ну, наприклад, побудувати звалище поряд з житловим кварталом, очевидно не найкраще рішення, яка загрожує втратою репутації, а от казино репутацію теж зіпсує, зате збільшить дохід. Ваша бойня буде отримувати додатковий дохід за кожен новий ресторан, який побудуєте ви або будь-який інший гравець - збільшується ринок збуту. А ось самі ресторани - чим їх більше, тим менше прибутковість, що поробиш - конкуренція :) А ось з аеропортами навпаки - чим більше, тим дохід більше. Теж цілком об'єктивно - люди більше літають. І таких нюансів в грі - безліч. І вам їх доведеться враховувати при виборі дії.

Питання ціни

також має велике значення. Шість тайлів на ринку нерухомості розташовуються в ряд, і якщо два крайніх справа можна купити за собівартістю, то чим далі вліво, тим вище націнка. Саме на крайній лівій позиції (з найбільшою націнкою) і з'являється новий тайл, після кожного ходу. Ось і думайте - відразу купити, якщо з'явилося щось вам необхідне або почекати, до свого наступного ходу, поки ціна на цей об'єкт впаде. Ось тільки ніхто не дасть гарантії, що цей тайл вас дочекається:)

Реіграбельность

гри досягається не тільки безліччю варіантів взаємодії тайлів один з одним і зміною цілей - як загальних так і особистих - в різних іграх. Крім цього важливим фактором є те, що не всі тайли використовуються. На початку гри частина тайлів випадковим чином віддаляється. Відповідно, навіть знаючи які тайли в грі бувають, ви ніколи не будете знати які саме тайли будуть розіграні в конкретної партії.

Бути лідером

нелегко. Як ми писали, мета гри - домогтися максимального приросту населення в своєму місті до кінця гри. Ось тільки в ході гри, проходячи певні маркери на треку зростання населення, доведеться отримувати репутаційні та грошові втрати. Що теж цілком зрозуміло - чим більше населення, тим менше затишним буде виглядати ваш містечко (страждає репутація), та й витрати на його утримання збільшуються (зменшує дохід). Тому, вириваючись далеко вперед вже на старті, ви здорово ризикуєте. Так що кожен ривок на треку приросту населення повинен бути добре зважений і прорахований.

Так що над чим поламати голову в грі субурбіі у вас буде в надлишку. При тому, що правила досить прості, а зрозуміла інфогрфіка і докладне пояснення ефектів кожного типу будівель присутні.

Кому сподобається гра?

Настільна гра субурбіі - відмінна, добре продумана економічна стратегія європейської школи, з низьким порогом входження і високим рівнем реіграбельності. субурбіі - гра , яка зацікавить досвідчених гравців, завдяки своєму ігровому різноманітності, а також дасть можливість і новачкам досить швидко приєднатися до гри через свіх щодо нескладних правил.

Всім фанатам SimCity рекомендується однозначно:)

Органайзер

Органайзер для настільної гри Субурбія - зручний і стильний аксессуардля зберігання ігрових компонентів. Гекси, фішки і жетони рассорірованние за своїми осередкам прискорять час підготовки до гри.


Купити настільну гру субурбіі (Suburbia + Suburbia Inc) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри економічна містобудівна стратегія
Вік 8+
Кількість гравців 1-4
Тривалість гри 60-90 хв
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.


Теги: , Стратегические, Экономические, Русский, 12-99, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),