пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Енергомережа (рус.)

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Энергосеть
  • Бонусні бали: 48
  • Наявність: Немає в наявності
1595 грн.
Ціна в бонусних балах: 1595

Настільна гра Енергомережа (Нова редакція)

Гра Енергомережа ( Power Grid) - захоплююча економічна стратегія Фрідмана Фріза, в якій кожен може створити свою особисту енергетичну імперію!

Заглянемо всередину?

У великій зеленій коробці ви знайдете:

  • Двостороннє поле (Німеччина/США)
  • 54 карти
  • 220 дерев'яних фішок
  • 120 паперових купюр
  • Правила гри

 

 

У чому суть гри?

Отже, настав час розібратися - чому ж наші олігархи захоплено скуповують обленерго? Нести світло в занурені в морок міста - не тільки благородно і почесно, але і скажено прибутково. А в грі енергомережі - ще й дуже азартно і захоплююче!

 

У вашому розпорядженні певна кількість грошей, які вам належить витрачати на покупку станцій, сировини для цих станцій і підключення нових міст до вашої мережі. Основна складність - правильно розподілити ресурси (гроші) між цими витратними статтями. Чи не буде сировини - станція не стане працювати, не підключено потрібну кількість міст - частина виробленої енергії вилетить в трубу. Максимально вдалий розподіл витрат принесе в кінці раунду максимум прибутку.

 

У грі мало місця для випадковостей. А механіка гри дуже добре моделює реальні ринкові процеси. Так, наприклад, підвищений попит на який-небудь з видів сировини призводить до його автоматичного подорожчання і навпаки.

 

Кожен раунд складається з п'яти фаз:

 

1. Визначення порядку ходу гравців

У кожному раунді черговість ходу змінюється. Причому ігровий механізм побудований так, що найслабший на даний момент гравець має перевагу для розвитку в цьому раунді.

 

2. Аукціон електростанцій

У цій фазі гравці можуть на аукціоні прикупити собі станцію. Починає найсильніший гравець. Купити можна тільки одну станцію за один раунд. Таким чином, якщо у першого гравця можуть знайтися конкуренти, і ціна покупки може зрости, то, коли черга доходить до самого слабкого гравця - конкурентів у нього вже немає, і він може придбати станцію за стартовою ціною.

 

3. Купівля ресурсів

Тут черговість зворотна - слабший гравець має можливість першим зробити покупку і отримати ту чи іншу сировину за нижчою ціною. Куплене сировину складуємо на тих станціях, які можуть його переробляти (не можна, наприклад, зберігати вугілля на ядерній станції).

 

4. Будівництво

А в цій фазі можемо підключити до своєї мережі нові міста! За один раунд гравець може підключити скільки завгодно населених пунктів. Чим більше у вас мережу, тим більше грошей вона вам принесе в цьому раунді (якщо, звичайно, ви закупили достатньо сировини). Але не забуваємо - чим більше ваша мережа в порівнянні з іншими гравцями, тим менше вигідна черговість ходу у вас буде в наступному раунді. Так що іноді варто притримати розвиток мережі, щоб отримати більш вигідну можливість для маневру.

 

5. Бюрократія

Пускаємо ток і вважаємо гроші! Звіряємося з табличкою і отримуємо стільки грошей, скільки міст отримали енергію від ваших станцій. У цій фазі на ринок надходять нові фішки сировини і оновлюється ринок електростанцій.

Важливо!

Гра закінчується, коли чиясь мережу складе певну кількість міст (в залежності від числа гравців). Але перемагає при цьому той, хто зможе в цьому раунді висвітлити найбільше міст - так що не поспішайте приєднувати до своєї мережі останнє місто, якщо не вистачає сировини для виробництва переможного кількості енергії! :)

Гра Енергомережі - правила

Правила нової реакції настільної гри енергомережі (рус.)

 

Кому сподобається гра?

Настільна гра Енергомережі ( Power Grid) - відмінний вибір для всіх, хто любить економічні стратегії. У грі є можливість довгострокового планування. Енергомережу підійде як для гри в сімейному колі підлітків та їхніх батьків, так і в колі друзів.

енергомережі - гра, в яку можна грати удвох, але краще зібратися більшій компанією.

Якщо вам подобаються економічні стратегії, зверніть також увагу на настільну гру Brass: Бірмінгем

 

 

Купити настільну гру Енергомережа в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри економчна стратегія
Вік 12+
Кількість гравців 2-6
Тривалість гри 90+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Экономические, Русский, 12-99, 2-6, Долгая (от 90),