пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Замки божевільного короля Людвіга

Замки божевільного короля Людвіга

  • Виробник: Crowd Games
  • Код товару: Замки безумного короля Людвига
  • Бонусні бали: 41
  • Наявність: Немає в наявності
1350 грн.
Ціна в бонусних балах: 1350

Настільна гра Замки божевільного короля Людвіга - російська локалізація захоплюючої економічної стратегії Castles of Mad King Ludwig. Замки божевільного короля Людвіга - гра , в якій вам належить зайнятися зведенням замку на замовлення короля Людвіга ІІ Баварського.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для зведення замків - 75 тайлів кімнат, 9 холів, 6 сходів, 4 фойє, 50 карт кімнат, 28 карт бонусів, 22 жетона нагород, жетони монет, маркери гравців, фішка виконроба, пам'ятки, поле контрактів , поле коридорів, трек для підрахунку очок і правила гри російською мовою.

У чому суть гри?

У грі Замки божевільного короля Людвіга вам належить зайнятися будівництвом замків. В ході гри гравці будуть купувати різні приміщення на ринку нерухомості і пристроювати їх до свого замку, намагаючись заробити якомога більше переможних очок.

Окуляри та інші ігрові бонуси в грі ви будете набирати різними способами - це і саме будівництво кімнати (тобто приєднання нового тайла до вже зведеним), це і завершення кімнати (коли до всіх входів даної кімнати приєднані інші приміщення), це і сусідство з тим або іншим типом приміщень, це і виконання спеціальних завдань на гру. Одним словом, є з чого вибирати:)

Якщо ви грали в настільну гру Субурбія (також випущену видавництвом Bezier Games ), або читали про неї, вам напевно кинеться в очі схожість цих двох ігор. І дійсно, не тільки ринок нерухомості здається зовні схожим, але і каркас ігрової механіки багато в чому використовується такий же. І тим не менше гри вийшли дуже і дуже різні.

Ось кілька ключових відмінностей

Ціна на ринку нерухомості формується зовсім інакше. Кожен раунд в грі Замки божевільного короля Людвіга змінюється виконроб. Гравець, що виконує обов'язки виконроба в поточному раунді, відкриває нові тайли на ринку нерухомості і сам призначає ціну на них, потім інші гравці по черзі купують по одному Тайлу. Або не купують. При цьому гроші за свої покупки гравці віддають виконробу. І тільки коли інші гравці зробили свої дії на ринку нерухомості, купівлю зможе зробити і сам виконроб. Таким чином, момент визначення ціни виконробом особливо важливий: з одного боку - ваше завдання заробити гроші, які ви отримаєте від інших гравців, так що потрібно не продешевити з приміщеннями, які можуть користуватися попитом. з іншого боку - якщо ціну ви виставите неприйнятну, інші гравці можуть спасувати і ви залишитеся взагалі без грошей, з третьої сторони - потрібно якось убезпечити і тайл, який потрібен саме вам, щоб він залишився на ринку до того моменту, коли ви самі зможете зробити покупку, з четвертої - заломивши ціну на такий тайл - вам доведеться витратити зайві гроші. Загалом, подумати над різними варіантами доведеться міцненько:)

Самі приміщення вашого замку, на відміну від субурбіі, мають різну форму і стикування одних тайлів з іншими - теж завдання цікава і творча.

Як і в субурбіі, в настільній грі Замки божевільного короля Людвіга у вас будуть спільні цілі на гру (в різних іграх мети змінюються), виконуючи які ви зможете заробити додаткові переможні очки, так і особисті цілі - завдання невідомі іншим гравцям.

Загальні цілі не тільки роблять гру гостроконкурентному, адже за виконання таких цілей гравці отримують відчутні бонуси, але й добре позначаються на реіграбельності - різні цілі будуть диктувати різну ігрову тактику.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Замки божевільного короля Людвіга - відмінна економічна стратегія на викладання тайлів і з цікавим механізмом ціноутворення. Замки божевільного короля Людвіга - ігор а з низьким порогом входження і високою реіграбельності, добре підійде як досвідченим гравцям, завдяки цікавому і різноманітному ігрового процесу, так і не дуже досвідченим - загальні правила досить прості і цілком доступні вже в 10-12 років.


Купити настільну гру Замки божевільного короля Людвіга (Castles of Mad King Ludwig) в Києві і з доставкою по Україні легко і зручно в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри євростратегия
Вік 13+
Кількість гравців 1-4
Тривалість гри 60-90 хв
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

настільна гра Замки божевільного короля Людвіга - Відео


Теги: , Стратегические, Экономические, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),