пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
свинтус Метаморфози

свинтус Метаморфози

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Свинтус Метаморфозы
  • Бонусні бали: 4
  • Наявність: Немає в наявності
125 грн.
Ціна в бонусних балах: 125

Настільна гра Свинтус Метаморфози - додаток до популярних карткових ігор з серії Свинтус, яке зробить улюблену гру ще більш веселою і непередбачуваною.

Увага! Свинтус Метаморфози - не самостійна гра. Для гри вам знадобиться одна з карткових ігор серії - Свинтус, Свинтус. Правила етикету, Свинтус 2.0

Заглянемо всередину?

Для метаморфозу свиней творці доповнення приготували - 15 двосторонніх карт звірів, одну порожню карту, на якій ви зможете створити свого унікального звіра і правила гри.

Коробка : 155х93х25 мм;
Карти : 120x79 мм.

У чому суть гри?

Мета гри залишилася колишньою - позбутися від своїх карт, скидаючи їх за кольором або номіналу. Що ж новенького? До складу доповнення входити п'ятнадцять двосторонніх карт різних звірів. На початку гри кожен гравець отримує по одній такій карті - ви можете роздати карти випадковим чином або домовитися, хто яким звіром хоче грати.

Карти звірів приносять гравцям особливі можливості і накладають певні обмеження. На початку гри всі гравці викладають картку звіра світлою стороною вгору. Гра йде за звичайними правилами вашої версії свиней, при цьому кожен з гравців зобов'язаний виконувати вказівки своєї картки звіра, а також чужих карток - якщо вони на нього діють. За порушення цих вказівок - традиційний штраф в дві карти (якщо вас, звичайно, викрили в порушенні:)

Як тільки гравець зробив Перехоплення або Переклад, він зобов'язаний перевернути свою картку звіра темною стороною вгору. В результаті цієї трансформації ваш звір отримує нове ім'я і нову властивість. Властивість темної сторони одноразове - при бажанні ви можете його застосувати замість свого ходу. Після чого перевертаєте картку назад світлою стороною вгору.

Завдяки великому вибору різних тварин з різними властивостями, дане доповнення дозволить розігрувати відмінні один від одного партії і зробить гру ще більш непередбачуваною.

Купити настільну Свинтус Метаморфози в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 8+
Кількість гравців 2-10
Тривалість гри 15+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Русский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, 6 и больше, Быстрая (до 30),