пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
свинтус

свинтус

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Свинтус
  • Бонусні бали: 7
  • Наявність: Немає в наявності
220 грн.
Ціна в бонусних балах: 220

Настільна гра Свинтус - весела гра для дому та офісу, в яку можна грати великою компанією.

Заглянемо всередину?

Компактна коробочка зберігає в собі 64 карти чотирьох кольорів номіналом від 0 до 7, 48 спеціальних «свинських» карт і правила гри.

У чому суть гри?

Ігровий механізм свиней знайомий багатьом за такими карткових ігор як Бридж, Божевільні Вісімки (Crazy Eights) або Уно (Uno). Гравці отримують по 8 карт на руки і повинні якомога швидше позбутися від них, скидаючи карти за певними правилами.

Свинське ноу-хау

Головна відмінність гри Свинтус від всіх вище перерахованих - набагато більш активний хід гри. Зміни в правилах і стильний «свинячий» дизайн карт зробили гру динамічною і веселою.

Прості карти можна скинути з руки в колоду або за кольором, або за номіналом. Наприклад, зверху лежить червона п'ятірка, можете накрити її своєю карткою - або п'ятіркою будь-якого кольору, або червоною карткою будь-якого номіналу. Немає відповідної карти - тягнемо одну з колоди. Не підходить? Хід переходить до наступного гравця.

Підклади свиню товаришеві!

Не тільки оформлення, а й назви спеціальних «свинських» карток відповідні - Захрапін, Хапеж, Перехрюк, Полісвін. Спробуйте, вгадайте яку з цих карток можна змусити наступного гравця пропустити хід або нахапати три картки з колоди, змінити напрямок ходу або поточний колір? :)

Перевірка на реакцію

Драйв грі забезпечують ігрові нововведення. Хтось поклав картку «Хлопкопит» - швидко хлопаємо копитом накриваємо колоду долонею! Хто останній - тягне дві карти.

Перевірка на силу волі

З'явився «Тихохрюн» - весь круг всі гравці повинні зберігати мовчання. Не вистачило витримки - тягни дві карти!

Перевірка на уважність

Будь-який гравець може «перехопити» ініціативу - не в свій хід накрити верхню карту точно такий же з руки, якщо встигне, звичайно:)

Так що всі гравці активно «включені» в гру весь ігровий час, а того гравця, який ходить, це стимулює приймати рішення швидко - поки ніхто не перехопив хід!

Гра Свинтус Правила

Кому сподобається гра?

Виробник характеризує свиней як гру для працівників офісу. Свинтус - гра швидка, весела і з простими правилами - добре піде і в обідню перерву на роботі і на корпоративі чи вечірці. А для гри в сімейному колі з дітьми рекомендуємо купити гру Юний Свинтус , основна відмінність якої від «дорослого» варіанту полягає в більш добродушного оформленні ігрових карток.


Купити настільну гру Свинтус в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри весела карткова гра для компанії, уно
Вік 5+
Кількість гравців 2-8
Тривалість гри 20+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

 

Теги: , Игры для вечеринок, Игры в дорогу, Юмористические, Русский, 12-99, 2-6, 6 и больше, Быстрая (до 30),