пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
свинтус Зомбі

свинтус Зомбі

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Свинтус Зомби
  • Бонусні бали: 7
  • Наявність: Немає в наявності
220 грн.
Ціна в бонусних балах: 220

Настільна гра Свинтус Зомбі - нова гра в популярній серії карткових ігор Свинтус. Свинтус Зомбі - гра , в яку можна грати і за правилами традиційного свиней і з використанням деяких нововведень світу свинського зомбі апокаліпсису!

Заглянемо всередину?

У невеликій упаковці з грою ви знайдете все необхідне для веселої гри - 64 карти з номіналом, 40 карт "свинське бюрократії", по вісім карт вірусів і вакцин, а також правила гри російською мовою.

Розмір коробки 94х130х25,5

Розмір карт 63х89

У чому суть гри?

Ігрова механіка свиней знайома багатьом по таким відомим карткових ігор як Бридж, Божевільні Вісімки (Crazy Eights) або Уно (Uno) . Гравці отримують по 8 карт на руки і повинні якомога швидше позбутися від них, скидаючи карти по масті або номіналу. Відмінність саме свиней від інших ігор з такою механікою - свинячий антураж і деякі зміни в правилах, які зробили гру більш динамічною і веселою.

Свинтус Зомбі. Що новенького?

В даному виданні Ви виявите такі, відомі з інших ігор серії, карти як - Хапеж, Перехрюк, Полісвін, Тіхохрюн і Хлопкопит. Але як зрозуміло з назви, в грі нам зустрінуться тепер не просто милі свинки з дитячого видання гри . І навіть не злобні свині з класичної гри Свинтус . Тепер нас чекають свинські баталії в антуражі свинського зомбі-апокаліпсису. Як спецкарти, так і карти з номіналом витримані в зомбі-стилістиці.

Зараження - нове правило!

Після того як в свій хід ви граєте карту вірусу або вакцини (на цифрову або спецкарти того ж кольору), гравець, який ходив перед вами, зобов'язаний негайно забрати собі на руку цей вірус або вакцину. Після чого ви передаєте хід, як зазвичай.

Перехоплення вірусу - нове правило!

Після того як хтось зіграє карту вірусу або вакцини, копія якої є у ??вас в руці, ви можете відразу ж викласти цю карту за звичайними правилами перехоплення. І відразу ж гравець, який сидить проти ходу гри від вас, забирає собі в руку обидві тільки що зіграні карти вірусу або вакцини. Після чого ви передаєте хід, як зазвичай.

Чудесне зцілення - нове правило!

Якщо у вас в руці виявилася пара з відповідних один до одного карт вірусу і вакцини (однакового кольору), замість свого ходу ви можете скинути ці карти і викликати ефект чудесного зцілення. У кожної пари карт свій ефект зцілення. Наприклад, скинувши червону пару карт (Некрокашель і Грілка-пальник), ви можете віддати по одній карті з руки своїм сусідам праворуч і ліворуч, а якщо ви скинете зелену пару карт (Мертвосоплі і Уморін), кожен суперник повинен взяти в руку 2 карти з колоди.

Кому сподобається гра?

Настільна ира Свинтус Зомбі - гра швидка, весела і з простими правилами - добре піде на корпоративі чи вечірці. Непоганий подарунок любителям зомбі-тематики ,. Для гри ж в сімейному колі з дітьми можна купити гру Юний Свинтус, з більш добродушного оформленні ігрових карток :)

Купити настільну гру Свинтус Зомбі в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри весела карткова гра для компанії, уно
Вік 8+
Кількість гравців 3-10
Тривалість гри 15-20
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Игры в дорогу, Фантастические, Русский, 12-99, 8-11, школьникам, 2-6, 6 и больше, Быстрая (до 30),