пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Ticket to Ride Nordic Countries (Квиток на поїзд)

Ticket to Ride Nordic Countries (Квиток на поїзд)

  • Виробник: Days of Wonder
  • Код товару: Ticket to Ride Nordic Countries (Билет на поезд)
  • Бонусні бали: 43
  • Наявність: Немає в наявності
1420 грн.
Ціна в бонусних балах: 1420

Настільна гра Ticket to Ride: Nordic Countries (Квиток на поїзд Північні країни) продовжує серію захоплюючих сімейних стратегій на залізничну тематику. Ticket to Ride: Nordic Countries - гра, в якій прокладкою залізничних маршрутів ми будемо займатися в Скандинавії, а кількість гравців обмежена 2-3.

Заглянемо всередину?

З великої коробки з грою дістаємо все необхідне для залізничних подорожей по Скандинавії: ігрове поле (карта Скандинавії і околиць), 120 кольорових вагончиків, 110 карт вагонів, 46 карт маршрутів, 1 карта Бонуса Мандрівника, три дерев'яних фішки, правила гри на англійській мові.

У чому суть гри?

Регіональний варіант популярної гри Ticket to Ride з картами північних країн, який був випущений компанією Days of Wonder для реалізації в Фінляндії, Швеції, Норвегії та Данії, викликав інтерес по всьому світу. Восени 2008 року вийшли повторні видання Ticket to Ride: Nordic Countries , але на цей раз на англійській, французькій і німецькій мовах. Тираж англомовного видання був розпроданий в перші кілька тижнів.

Як і в інших іграх серії нам належить збирати карти вагонів і з їх допомогою прокладати маршрути між прилеглими містами, виставляючи на мапі вагончики свого кольору, і набираючи за кожен маршрут переможні очки.

При цьому не забуваємо і про карти маршрутів - секретних завданнях кожного гравця. Секретні завдання передбачають створення в перебігу гри маршрутів між містами віддаленими. Проклали маршрут - отримали нагороду, не вийшло - отримуєте штраф.

Відмінності від інших ігор серії

У Ticket to Ride: Nordic Countries зможуть грати тільки два-три людини.

У Північних країнах у гравців не буде обмеження на кількість локомативом, які можна взяти в відкриту. Зате і використовувати локомотиви ви зможете тільки на поромах і в тунелях.

Тунелі будуються так само як в Європі - вам може знадобитися зіграти додаткові карти вагонів того ж кольору. А для прокладки поромного маршруту замість локомотива можна зіграти три будь-які карти вагонів.

У Ticket to Ride: Nordic Countries вперше з'явилися такі види перегонів, як кольорові пороми і паралельні дороги різної довжини.

Додаткові переможні очки (Бонус Мандрівника) в кінці гри нараховуються гравцеві, який виконав найбільшу кількість завдань.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Ticket to Ride: Nordic Countries (Квиток на поїзд Північні країни) найближче до гри Квиток на поїзд: Європа. Основна відмінність - Скандинавський Квиток на поїзд орієнтований саме на невелике число гравців. За рахунок меншої кількості маршрутів виникає б про більша конкуренції. Таким чином, рекомендувати цю гру можна тим, хто передбачає прокладати залізничні маршрути маленькою компанією.

Купити настільну гру Ticket to Ride Nordic Countries в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри сімейна стратегія, логістика
Вік 8+
Кількість гравців 2-3
Тривалість гри 30-60
Мова англійська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Английский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),