пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
авіалінії Європи

авіалінії Європи

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Авиалинии Европы
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Авіалінії Європи - економічна стратегія від Алана Муна , автора знаменитої серії ігор Ticket to Ride, перенесе вас в світ повітроплавання. Авіалінії Європи - гра , в якій ви будете купувати ліцензії на авіаперевезення, розвивати мережі повітряних сполучень і заробляти переможні очки, скуповуючи пакети акцій різних авіакомпаній.

У дане видання гри включені доповнення «Президенти» і «Заборона польотів», а також нові бонусні маршрути.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для захоплюючої гри: ігрове поле з картою Європи, 112 фігурок літаків, двадцять маркерів авіакомпаній, 132 карти акцій, три карти підрахунку очок, 88 жетонів переможних очок, 70 банкнот, шість маркерів бонусних маршрутів, п'ять пам'яток , дванадцять жетонів заборони польотів, десять жетонів президентів і правила гри російською мовою.

Розміри коробки 296x296x67

Розмір карт - 56x87

У чому суть гри?

Якщо ви грали в Квиток на Поїзд Алана Мура, скажемо відразу: Авіалінії Європи - це не поїзда з крилами, а зовсім інша гра, з іншого ігровий механікою.

На відміну від Квитка на Поїзд, де гравці мали справу з логістикою, Авіалінії Європи - гра економічна.

Гравці в авіалініях Європи не є власниками авіакомпаній, вони представляють акціонерів, які будуть намагатися розвивати ті компанії, акціями яких вони володіють.

Чим більше у вас акцій тієї чи іншої авіакомпанії, тим більше очок ви можете отримати. Втім, завдання зібрати всі акції якоїсь компанії не варто. Головне, щоб у вас акцій було більше, ніж у суперників. При цьому на цінність акцій різних компаній (скільки саме очок за них ви отримуєте) впливає і те, наскільки вона розвинена. А розвиток авіакомпаній виражається в кількості маршрутів, які вона обслуговує. Чим більше маршрутів у компанії - тим більше балів вона приносить своїм акціонерам.

Правила гри Авіалінії Європи, хоч і трохи складніше, ніж в грі Квиток на Поїзд, все ж досить легкі в освоєнні.

Полетіли!

На початку гри кожен гравець отримує стартовий капітал - 8 мільйонів євро. Також гравцям випадковим чином лунають на руки по 8 акцій авіакомпаній.

Дві акції треба відразу викласти перед собою - це ваш стартовий пакет. Окуляри приносять тільки розіграні акції - тобто ті, які викладені перед вами.

У свій хід гравець може зробити одне з чотирьох дій:

1. Отримати в банку 8 мільйонів євро

2. Інвестувати гроші в якусь авіакомпанію. Для цього купуємо цієї компанії ліцензію на маршрут - виплачуємо в банк вартість маршруту і помічаємо маршрут літачком відповідної компанії. За один хід можна купити одну або дві ліцензії. Після чого беремо в руку одну акцію будь-якої авіакомпанії - або одну з п'яти відкритих, або одну втемну з колоди акцій.

3. Викласти з руки перед собою акції будь-яких авіакомпаній - або дві акції різних компаній, або будь-яку кількість акцій однієї компанії. І відразу ж отримати дивіденди - за кожну викладену акцію по два мільйони євро. Пам'ятайте, що при підрахунку очок враховуються тільки акції, які ви виклали. Акції на руці очок не приносять.

4. І останнє можливе дію - обміняти акції з руки або вже викладені на стіл на акції компанії Abacus Airlines.

Абакус - особлива компанія. Своїх літаків у неї немає і цінність її акцій в ході гри не змінюється. Отримати її акції можна тільки таким чином.

Ось і всі доступні дії.

Всього в грі одинадцять авіакомпаній. Всі компанії, крім АБАКУС, мають стартові міста - купувати ліцензії можна на маршрути, які безпосередньо примикають до стартового місту, або вже з'єднані з ним, через інший маршрут даної компанії.

У кожної авіакомпанії різну кількість літаків. Скільки у компанії літаків, стільки у неї і акцій в грі. Авіакомпанію з невеликою кількістю літаків легше контролювати, тобто зібрати більшість акцій. Але і переможних очок вона в результаті принесе менше. Чим більше компанія, тим більше очок за неї можна отримати, але і тим складніше отримати більшість її акцій.

У грі є можливість блокувати розвиток тієї чи іншої компанії - активно скуповуючи ліцензії на прилеглі маршрути.

Інтригу грі додає і процес підрахунку очок.

Всього за гру гравці три рази набирають переможні очки. Коли саме це відбувається відомо тільки приблизно - три картки дають відмашку цього процесу за певним принципом замішуються в колоду з акціями. І коли в гру замість акції входить така карта, гравці отримують жетони переможних очок відповідно до своїх пакетами акцій і рівнем розвитку компаній.

Третій підрахунок очок - фінальний.

В ході гри вам треба буде знаходити баланс між розвитком компаній і викладанням акцій цих компаній, щоб отримати більше переможних очок. При цьому буде постійно не вистачати грошей на покупку нових ліцензій, але ж тільки після цього можна отримати нові акції.

Ігровий процес Авіаліній Європи чимось нагадує гру на біржі, коли ваші інвестиції повинні «вистрілити» в певний момент, принісши прибуток власнику контрольного пакету акцій. При цьому суперники не дрімають і можуть, об'єднавшись, просунути зовсім інші пакети цінних паперів. Тому доводиться шукати баланс також і між викладанням акцій на стіл (щоб отримати за них переможні очки) і додержанням до пори до часу якихось акцій на руках - щоб не розкрити опонентам свої потенційні можливості.

Цікаво

Досвідченим гравцям окреме задоволення доставлять назви авіакомпаній, які є переробками назв відомих видавництв настільних ігор - Rio Grande Southern Europe, FF Flys, Days of Flying Wonders і інші.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Авіалінії Європи - хороша економічна стратегія, з не дуже складними правилами, що дозволяє грати в сімейному колі з дітьми від 10 років. Втім, Авіалінії Європи - гра , яка буде цікава і досвідченим гравцям, завдяки відсутності однозначної переможної стратегії.

Купити настільну гру Авіалінії Європи в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри економічна стратегія
Вік 10+
Кількість гравців 2-5
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Экономические, Русский, 12-99, Семейные игры, 2-6, Обычная (30-90),