пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Ticket to Ride. Північні країни (Квиток на поїзд) рус

Ticket to Ride. Північні країни (Квиток на поїзд) рус

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Ticket to Ride. Северные страны (Билет на поезд) рус
  • Бонусні бали: 45
  • Наявність: Попереднє замовлення
1495 грн.
Ціна в бонусних балах: 1495

Настільна гра Ticket to Ride: Північні країни (Квиток на поїзд) рус. - російська локалізація захоплюючій Семен гри на прокладання залізничних маршрутів Ticket to Ride Nordic Countries.

Ticket to Ride: Північні країни (Nordic Countries) рус. - гра з популярної серії Квиток на поїзд, яка була спеціально розроблена для гри невеликим складом в 2-3 людини, і пропонує зайнятися розвитком залізничного сполучення на карті з країнами Північної Європи -Фінляндіей, Швецією, Норвегією та Данією.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для захоплюючої гри - ігрове поле (карта Північної Європи), 120 пластикових вагончиків, 110 карт поїздів і 14 карт локомотивів, 46 карт маршрутів, бонусна карта - "Мандрівник" - за проходження максимальної кількості маршрутів, 3 фішки для підрахунку очок, а також правила Гри російською мовою.

У чому суть гри?

Регіональний варіант популярної гри Ticket to Ride з картою країн Північної Європи, який був випущений компанією Days of Wonder для реалізації в Фінляндії, Швеції, Норвегії та Данії, викликав інтерес по всьому світу. Восени 2008 року вийшли повторні видання Ticket to Ride: Nordic Countries , але на цей раз на англійській, французькій і німецькій мовах. Тираж англомовного видання був розпроданий в перші кілька тижнів.

Як і в інших іграх серії нам належить збирати карти вагонів і з їх допомогою прокладати маршрути між прилеглими містами, виставляючи на мапі вагончики свого кольору, і набираючи за кожен маршрут переможні очки.

При цьому не забуваємо і про карти маршрутів - секретних завданнях кожного гравця. Секретні завдання передбачають створення в перебігу гри маршрутів між містами віддаленими. Проклали маршрут - отримали нагороду, не вийшло - отримуєте штраф.

Відмінності від інших ігор серії

Ticket to Ride: Північні країни (Nordic Countries) рос. зможуть грати тільки два -три людини.

У Північних країнах у гравців не буде обмеження на кількість локомативом, які можна взяти в відкриту. Правда використовувати локомотиви тепер ви зможете тільки на поромах і в тунелях.

Тунелі будуються так само як в Європі - вам може знадобитися зіграти додаткові карти вагонів того ж кольору. А для того щоб прокласти поромний маршрут замість локомотива можна зіграти три будь-які карти вагонів.

Ticket to Ride: Північні країни (Nordic Countries) рос. вперше з'явилися такі види перегонів, як кольорові пороми і паралельні дороги різної довжини.

Додаткові переможні очки (Бонус Мандрівника) в кінці гри нараховуються гравцеві, який зміг виконати найбільшу кількість завдань.

Правила гри Ticket to Ride: Північні країни (Nordic Countries) рос.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Ticket to Ride: Північні країни (Nordic Countries) рос. найближче до гри Квиток на поїзд: Європа. Основна відмінність - Скандинавський Квиток на поїзд орієнтований саме на невелике число гравців. За рахунок меншої кількості маршрутів виникає б про більша конкуренції. Таким чином, рекомендувати цю гру можна тим, хто передбачає прокладати залізничні маршрути маленькою компанією.

Купити настільну гру Ticket to Ride: Північні країни (Nordic Countries) рос. в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри сімейна стратегія, логістика
Вік 8+
Кількість гравців 2-3
Тривалість гри 30-60
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Русский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),