пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Ticket to Ride: Rails and Sails EN (Квиток на Поїзд: Рейки та Вітрила)

 • Виробник: Days of Wonder
 • Код товару: Ticket to Ride: Rails & Sails, EN
 • Бонусні бали: 95
 • Наявність: Попереднє замовлення
3150 грн.
Ціна в бонусних балах: 3150

Настільна гра Ticket to Ride: Rails and Sails, EN

Настільна гра Ticket to Ride: Rails and Sails, EN – самостійна гра в популярній серії ігор Квиток на Потяг.

Ticket to Ride: Rails and Sails – настільна гра, в якій гравці будуть не тільки будувати залізничні маршрути, а й пускатися в плавання на кораблях, і навіть зможуть здійснити подорож навколо світу!

Настільна гра Ticket to Ride: Rails & Sails – що в коробці?

У великій та красивій коробці з грою Ticket to Ride: Rails & Sails ви знайдете все необхідне для захоплюючої гри:

 • двостороннє ігрове поле (на одній стороні ви зможете прокладати маршрути на карті Великих озер Північної Америки, на другій стороні для будівництва залізничних та морських шляхів вперше буде доступна карта світу);
 • 164 пластикові вагончики (по 33 кожного з п'яти кольорів); 250 пластикових корабликів (по 50 кожного із п'яти кольорів);
 • 80 карток поїздів;
 • 60 карт кораблів;
 • 120 карт маршрутів (65 маршрутів для карти світу та 55 маршрутів для карти Великих озер);
 • 15 пластикових гаваней;
 • 5 фішок для підрахунку очок;
 • правила гри (англійською мовою).

Розмір коробки: 36x36x8 см

Розмір карт: 56х87мм

Рекомендовані протектори:

Протектори для карт 56х87

настільна гра Ticket to Ride: Rails and Sails англійською - зображення ігрових компонентів

Настільна гра Квиток на Поїзд: Рейки та Вітрила (англійською) - огляд

Як і в інших іграх цієї популярної серії, ми маємо прокладати маршрути між містами. І як зрозуміло з назви робити ми це будемо не лише на суші, а й на морі.

У грі з'явилися пластикові фігурки кораблів та окрема колода карт кораблів.

Що ще нового в грі Квиток на поїзд Рейки та Вітрила?

Карти вагонів та карти кораблів лежать на столі окремо. У кожний момент гри гравцям доступно шість відкритих карт, а коли потрібно відкрити нову карту, гравець сам вирішує, з якої колоди потрібно карту відкривати.

Джокери-локомотиви є лише у колоді карток вагонів. Натомість у колоді кораблів є подвійні карти, які можна грати за дві.

На старті гри кожен гравець отримує п'ять секретних завдань, з яких повинен залишити у себе не менше трьох.

Також на старті гравці отримують по 25 фігурок поїздів та по 50 фігурок кораблів, але після невеликого мозкового штурму повинні залишити у себе в загальній сумі лише 60 фігурок – відповідно до завдань, які гравець планує виконати.

Для тих, хто не зміг одразу правильно розрахувати необхідну кількість фігурок, під час гри буде можливість обміняти поїзд на вагон і навпаки. Ось тільки коштуватиме ця операція буде одне переможне очко.

Квиток на поїзд – навколо світу!

Деякі маршрути містять завдання об'єднати кілька міст у певній послідовності. Такі завдання називають Туром. Якщо гравець впорається із завданням – отримає максимум очок за нього. Якщо міста будуть з'єднані, але в іншій послідовності – переможні очки теж будуть нараховані, але у меншому обсязі. Ну і за невиконання – як завжди, штраф, який також вказано на картці із завданням.

Гавань

У спеціальних портових містах гравці матимуть змогу побудувати Гавань, заплативши за неї двома картами вагонів та кораблів однакового кольору із символом гавані. Така споруда принесе гравцеві тим більше очок, чим більше шляхів проходить через Гавань.

Структура гри Ticket to Ride: Rails and Sails

змінилася мало. У свій хід гравець може зробити одну з п'яти дій:

 • взяти дві карти вагонів і кораблів із відкритих або взакриту з колоди;
 • скинути карти вагонів чи кораблів, щоб прокласти маршрут;
 • добрати чотири нових завдання (і залишити у себе щонайменше одне);
 • збудувати Гавань;
 • обміняти вагончик на поїзд чи навпаки.

Кому сподобається гра Квиток на поїзд із вагонами та кораблями (англійське видання)?

Настільна гра Ticket to Ride: Rails & Sails – чудова сімейна гра на логістику в популярній серії. Квиток на поїзд з вагонами та кораблями – настільна гра, в якій, незважаючи на збільшення ігрових можливостей, правила, як і раніше, досить прості і будуть зрозумілі не лише досвідченим гравцям, а й новачкам та дітям від 10 років. Варіант гри Квиток на Потяг із корабликами з'явився, коли здавалося, що в цій серії ігор вже складно придумати щось нове і при цьому занадто не перевантажити гру, проте ця гра змогла спростувати таку думку. З одного боку, ігровий процес став більш стратегічним - адже вам ще на старті доведеться скласти план на гру, коли ви вирішуєте, скільки вагончиків і кораблів треба залишити для гри. З іншого боку гра не втратила свій сімейний формат і не перетворилася на надто складну гру. На окреме слово заслуговують красиві ігрові компоненти і карта - вона справді величезна! Тож партія у гру Квиток на Потяг Вагони та Вітрила точно стане яскравою подією.

Чудовий красивий подарунок для всієї родини.

Де придбати гру Ticket to Ride: Rails and Sails (Days Of Wonder)?

Настільну гру Ticket to Ride: Rails and Sails (Days Of Wonder) купити у Києві та Україні легко та швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Ticket to Ride: Rails and Sails англійською з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Кошик та оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити англійське видання гри Квиток на Потяг: Рейки та Вітрила (карта світу) на Подолі у нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри сімейна стратегія, логістика
Вік 10+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 90-120 хв
Мова англійська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Ticket to Ride: Rails and Sails - ВідеоТеги: , Стратегические, Английский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),