пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Unmatched: Битва легенд Частина перша UA (Unmatched: Battle of Legends, Volume One)

 • Виробник: Geekach Games
 • Код товару: Unmatched: Battle of Legends, Volume One UA - GKCH020UM
 • Бонусні бали: 47
 • Наявність: Попереднє замовлення
1550 грн.
Ціна в бонусних балах: 1550

Настільна гра Unmatched: Битва Легенд Частина перша UA

Настільна гра Unmatched: Битва Легенд Частина перша UA - динамічна карткова військова стратегія, українська локалізація настільної гри Unmatched: Battle of Legends, Volume One

Unmatched: Битва Легенд Частина перша - настільна гра, в якій нарешті зможуть зійтися в бою герої з найрізноманітніших всесвітів - міфів і легенд, казок і коміксів! Асиметричні здібності героїв та їхніх помічників, унікальні колоди карт героїв, прості правила та динамічний ігровий процес і висока реіграбельність - основні складові успіху настільних ігор серії Unmatched. Всі випуски серії повністю сумісні між собою, тож у сутичці зможуть зійтися найнесподіваніші противники!

Гра Unmatched: Battle of Legends, Volume One, українське видання - що в коробці?

У коробці з грою Unmatched: Battle of Legends, Volume One ви знайдете все необхідне для захопливої битви героїв:
 • 4 мініатюри героїв
 • 120 карт дій (по 30 для кожного героя)
 • 7 жетонів здоров'я
 • 4 карти героїв
 • 6 жетонів помічників
 • 1 двостороння ігрова карта
 • Правила гри


Рекомендовані протектори:

Протектори для карт 63,5x88 мм - 2 уп.

настільна гра Unmatched: Битва Легенд Частина перша UA - зображення компонентів

 

Гра Unmatched: Битва Легенд Частина перша (українською) - огляд

Настільна гра Unmatched: Битва Легенд Частина перша - асиметрична військова стратегія, яка дає гравцям можливість розіграти динамічні локальні бої між найрізноманітнішими героями казок, легенд, книг! Кожен герой має унікальні особливості, помічників і колоду карт, а самі сутички відбуватимуться на невеликих ігрових полях. У першій частині Битви легенд на вас чекають одразу чотири легендарні персонажі - Король Артур, Синдбад-мореплавець, Аліса з країни чудес і Медуза Горгона! Зустрітися такі різні персонажі могли тільки в одному місці - у грі Unmatched!

На початку партії гравці випадковим чином обирають собі персонажів і отримують все, що до персонажа додається - мініатюрку вашого героя, жетон (жетони) помічників, унікальну колоду карт, диски для підрахунку здоров'я.

Мета гри проста - знизити здоров'я вашого супротивника до нуля.

Відповідно до правил виставляєте своїх героїв і помічників на поле - можна починати!

У свій хід гравець повинен зробити дві дії з трьох можливих - причому це можуть бути як дві різні дії, так і дві однакові. А дії можуть бути такими: манев, виверт і атака!

Перед тим як маневрувати - візьміть з колоди на руку одну карту і можете рухатися відповідно до швидкісних здібностей вашого персонажа. Повертатися, значить розіграти спеціальну карту з руки і виконати її властивість. А під час атаки гравці взакриту викладають на стіл по одній карті (атакуючий повинен розіграти карту атаки, а той, хто обороняється, - карту захисту), а потім одночасно розкрити зіграні карти - порівнюємо силу атаки й силу захисту та перевіряємо, що ще роблять розіграні карти, - і накручуємо очки здоров'я на наших дисках відповідно до результатів бою!

Наприкінці ходу скидаємо зайві карти і продовжуємо гру!

За мінімуму ігрового простору на вас чекає дуже великий рівень ігрового розмаїття, який забезпечується унікальними ігровими колодами і здібностями персонажів. Та й саме ігрове поле дає можливість для створення цікавих тактичних рішень.

Ви можете грати в Unmatched командами по 2 гравці. Члени однієї команди сідають поруч з одного боку поля бою. Вони можуть обговорювати між собою вибрані карти й тактики, але кожен гравець керує лише своїм героєм і помічниками. Бійців члена вашої команди вважають дружніми бійцями. Якщо у грі командами беруть участь три гравці, то один з них керує двома героями та всіма помічниками своєї команди.

Unmatched: Битва Легенд Часть первая - особенности персонажей 

Король Артур –сильний воїн, який зі своїм мечем Ескалібур буде дуже небезпечним супротивником у ближньому бою, а кожна його атака може стати потужнішою завдяки іншим карткам у колоді, а його помічник Мерлін має навіки дальнього бою і може вдарити заклинанням будь-якого супротивника у своїй зоні.

Медуза Горгона – влучний і небезпечний стрілець - на початку кожного свого ходу вона може завдати однієї шкоди бійцю супротивника в тій самій зоні на карті, що й вона. Помічників у Медузи одразу три - гарпії швидко переміщаються і завдають потужних ударів. Зате і вбити гарпій просто - у них всього лише одне життя, а отже, будь-яка успішна атака виводить гарпію з гри.

Синдбад – легендарний мореплавець, який "монетизує" свій досвід подорожей у силу - чим більше карт подорожі ви вже зіграли, тим більше шкоди завдаватимете ворогові й тим швидше зможете пересуватися картою.

Аліса – трохи неочікувана і злегка кровожерлива версія Аліси з твору Льюїса Керролла. Величезний тесак, вірний помічник Жербельковт і здатність постійно переміщатися роблять Алісу дуже небезпечним супротивником. Але є в цього персонажа і суто алісівська властивість - ставати більшою, щоб сильніше атакувати, або навпаки - зменшуватися, щоб краще захищатися.

Кому сподобається гра Unmatched: Битва Легенд (Частина перша)?

Unmatched: Битва Легенд Частина перша - чудова дуельна гра з дуже динамічним і веселим ігровим процесом, в якій при цьому є над чим подумати. Правила гри досить прості, але водночас - досить глибока бойовка. Тож перед нами чудовий варіант як для початківців (зокрема дітей), так і для досвідчених гравців.

Де купити гру Unmatched: Битва Легенд Частина перша?

Настільну гру Unmatched: Битва Легенд (Частина перша) купити в Києві та Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити українське видання гри Unmatched: Battle of Legends, Volume One з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Кошик і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Unmatched: Битва Легенд перша частина українською на Подолі в нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри карткова військова стратегія, з мініатюрами
Вік 8+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 20-40
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Unmatched: Битва Легенд Частина перша - Відео