пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Unmatched: Битва легенд Частина друга UA (Unmatched: Battle of Legends, Volume Two)

 • Виробник: Geekach Games
 • Код товару: Unmatched: Battle of Legends, Volume Two UA - GKCH053UM2
 • Бонусні бали: 47
 • Наявність: Попереднє замовлення
1550 грн.
Ціна в бонусних балах: 1550

Настільна гра Unmatched: Битва Легенд Частина друга UA

Настільна гра Unmatched: Битва Легенд Частина друга UA - динамічна карткова військова стратегія, українська локалізація настільної гри Unmatched: Battle of Legends, Volume Two

Unmatched: Битва Легенд Частина друга - настільна гра, в якій нарешті зможуть зійтися в бою герої з найрізноманітніших всесвітів - міфів і легенд, казок і коміксів! Асиметричні здібності героїв та їхніх помічників, унікальні колоди карт героїв, прості правила та динамічний ігровий процес і висока реіграбельність - основні складові успіху настільних ігор серії Unmatched. Всі випуски серії повністю сумісні між собою, тож у сутичці зможуть зійтися найнесподіваніші противники!

Гра Unmatched: Battle of Legends, Volume Two, українське видання - що в коробці?

У коробці з грою Unmatched: Battle of Legends, Volume Two ви знайдете все необхідне для захопливої битви героїв:
 • 4 фігурки героїв
 • 6 жетонів помічників
 • 5 лічильників здоров'я
 • 124 карти
 • 1 ігрове поле
 • правила


Рекомендовані протектори:

Протектори для карт 63,5x88 мм - 2 уп.

 

 настольная игра Unmatched: Битва Легенд Часть вторая - изображение компонентов

Гра Unmatched: Битва Легенд Частина друга (українською) - огляд

Настільна гра Unmatched: Битва Легенд Частина друга - асиметрична військова стратегія, яка дає гравцям можливість розіграти динамічні локальні битви між найрізноманітнішими героями казок, легенд, книг! Кожен герой має унікальні особливості, помічників і колоду карт, а самі сутички відбуватимуться на невеликих ігрових полях. У другій частині Битви легенд на вас чекають чотири нові персонажі - Ахіллес, Кривава Мері, Йененга і Сунь Вукон! Зустрітися такі різні персонажі могли тільки в одному місці - у грі Unmatched!

Якщо ви ще не грали в ігри цієї серії нагадаємо основні правила.

На початку партії гравці випадковим чином обирають собі персонажів і отримують все, що до персонажа додається - мініатюрку вашого героя, жетон (жетони) помічників, унікальну колоду карт, диски для підрахунку здоров'я.

Мета гри проста - знизити здоров'я вашого супротивника до нуля.

Відповідно до правил виставляєте своїх героїв і помічників на поле - можна починати!

У свій хід гравець повинен зробити дві дії з трьох можливих - причому це можуть бути як дві різні дії, так і дві однакові. А дії можуть бути такими: маневрувати, вивертатися і атакувати!

Перед тим як маневрувати - візьміть з колоди на руку одну карту і можете рухатися відповідно до швидкісних здібностей вашого персонажа. Повертатися, значить розіграти спеціальну карту з руки і виконати її властивість. А під час атаки гравці взакриту викладають на стіл по одній карті (атакуючий повинен розіграти карту атаки, а той, хто обороняється, - карту захисту), а потім одночасно розкрити зіграні карти - порівнюємо силу атаки й силу захисту та перевіряємо, що ще роблять розіграні карти, - і накручуємо очки здоров'я на наших дисках відповідно до результатів бою!

Наприкінці ходу скидаємо зайві карти і продовжуємо гру!

За мінімуму ігрового простору на вас чекає дуже великий рівень ігрового розмаїття, який забезпечується унікальними ігровими колодами і здібностями персонажів. Та й саме ігрове поле дає можливість для створення цікавих тактичних рішень.

Ви можете грати в Unmatched командами по 2 гравці. Члени однієї команди сідають поруч з одного боку поля бою. Вони можуть обговорювати між собою обрані карти і тактики, але кожен гравець керує тільки своїм героєм і помічниками. Бійці члена вашої команди вважаються дружніми бійцями. Якщо в грі командами беруть участь три гравці, то один з них керує двома героями і всіма помічниками своєї команди.

Unmatched: Битва Легенд Частина друга - особливості персонажів

Ахіллес - легендарний герой давньогрецьких міфів разом зі своїм побратимом Патроклом уже готовий до бою!

Кривава Мері - персонаж, який об'єднав у собі міську легенду про примару, що здатна вийти з дзеркала, і реальний історичний прототип - королеву Марію Англійську, відому своїми кривавими розправами над опонентами.

Єненґа - легендарна африканська принцеса, могутня войовниця, яка разом зі своїми лучницями здатна кинути виклик цілій армії! З її ім'ям пов'язують виникнення королівства Мосі.

Свень Вукон - цар мавп із китайських легенд, який поєднував у собі надзвичайні військові вміння, мудрість і пустотливий вітряний характер.

Unmatched: Битва Легенд Друга частина - що нового?

Паригірки - особливі осередки на ігровому полі Висячих садів. Нападник на пригорку отримує +1 до атаки проти захисника, на клітинку якого вказує стрілка.

Клони Свень Вукона - на початку свого ходу Вукон може отримати 1 поранення, щоб розмістити фішку свого клона на сусідній комірці.

Додаткові атаки - на картах героїв цього набору є додаткові атаки. Додаткова атака активується ефектом ПІСЛЯ БОЮ. Її виконує той самий нападник проти того самого захисника.

Кому сподобається гра Unmatched: Битва Легенд (Частина друга)?

Unmatched: Битва Легенд Частина друга - чудова дуельна гра з дуже динамічним і веселим ігровим процесом, в якій при цьому є над чим подумати. Правила гри досить прості, але водночас - досить глибока боївка. Тож перед нами чудовий варіант як для початківців (зокрема дітей), так і для досвідчених гравців. І пам'ятайте - всі набори Unmatched сумісні один з одним!

Де купити гру Unmatched: Битва Легенд Частина друга?

Настільну гру Unmatched: Битва Легенд (Частина друга) купити в Києві та Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити українське видання гри Unmatched: Battle of Legends, Volume Two з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Кошик і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Unmatched: Битва Легенд друга частина українською на Подолі в нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри карткова військова стратегія, з мініатюрами
Вік 8+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 20-40
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Unmatched: Битва Легенд Частина друга - Відео