пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
вечірка мопсів

вечірка мопсів

  • Виробник: Feelindigo
  • Код товару: Вечірка мопсів
  • Бонусні бали: 7
  • Наявність: В наявності
250 грн.
Ціна в бонусних балах: 250

Настільна гра Вечірка мопсів - картковий філлер для дітей і дорослих від українського видавництва FeelIndigo. Вечірка мопсів - гра , в якій вам треба першим позбутися всіх своїх карт в руці і на столі, викладаючи їх зростанню або зменшенню номіналу.

Заглянемо всередину?

У компактній коробці з грою, яку зручно брати в дорогу, ви знайдете все необхідне для простої та цікавої гри - 52 карти з мопсами різних кольорів і номіналів, а також правила гри на українській і російській мовах.

У чому суть гри?

За ігровий легендою - милі і не дуже собачки-мопси зібралися потусити і ваше завдання зупинити цю вечірку, розігнавши всіх тусовщиків.

Кожен гравець отримує по три карти взакритую, викладаючи їх на столі перед собою. Потім - ще по три карти у відкриту і викладає їх перед собою поверх перших трьох. І нарешті три карти гравець отримує руку. Ось від цих дев'яти карт вам і належить позбутися в ході гри.

Перший гравець розігрує будь-яку карту в центр столу (і відразу ж добирає з колоди третю карту в руку - поки колода не закінчилася у вас на руках завжди має бути не менше трьох карт.

Потім наступний гравець повинен розіграти карту з руки. І це повинна бути карта з номіналом рівним або більшим, ніж у попередньої карти. Чарочка карт на столі зростає до тих пір, поки хтось із гравців не може походити за звичайними правилами - в цьому випадку гравець повинен забрати всю стопку собі в руку.

Від нескінченного перетікання карт від одного гравця до іншого рятують кілька речей.

По-перше, ви можете зіграти за один хід відразу кілька карт, якщо у них однаковий номінал, а якщо карт з однаковим номіналом зіграно відразу чотири - вся стопка йде в відбій.

По-друге, в грі є кілька спецкарти. Одна з яких - Мегамопс - також відправляє стопку в відбій.

У важку хвилину зможуть допомогти і інші спецкарти: Мопс-брейкдансер змінить порядок викладання карт з зростання номіналу на зменшення і навпаки, а карта каках обнуляє попередню карту - після неї можна розігрувати карту з будь-яким номіналом.

Після того як закінчилася вся колода з картами і ви змогли зіграти всі три карти з руки, вам доведеться позбутися також ще і від 6 карт, які з початку гри лежали перед вами.

Правила настільної гри Вечірка мопсів

Кому сподобається гра?

Настільна гра Вечірка мопсів - нескладна гра в чомусь нагадує Уно або Свинтус. Вечірка мопсів - гра, яка не володіє стратегічною глибиною, однак, і добре підійде для гри з дітьми або з новачками в настолках.

Купити Настільну гру Вечірка мопсів в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри картковий філлер
Вік 6+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 10-30
Мова українська, рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Вечірка мопсів - Відео

Теги: , Игры в дорогу, Русский, Украинский, Языконезависимые, 5-7, дошкольникам, 12-99, Семейные игры, 2-6, Быстрая (до 30),