пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Заміс (Замес), рус.

 • Виробник: Мир Хобби
 • Код товару: Замес
 • Бонусні бали: 19
 • Наявність: Немає в наявності
635 грн.
Ціна в бонусних балах: 635

Настільна гра Заміс, рус.

Гра Заміс - захоплююча карткова гра для 2-4 гравців, російська локалізація настільної гри Smash Up.

Заміс - гра, в якій з восьми колод різних фракцій (кожна зі своїми особливими властивостями і механіками) кожен гравець випадковим чином отримує дві, замішує їх разом і отримує свою бойову колоду, з якої і відправляється на підкорення світу завоювання баз.

Гра Smash Up (рус.) - що в коробці?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для веселого і захоплюючого махача:

 • 160 карт фракцій (8 фракцій по 20 карт в колоді),
 • 16 карт баз, які вам треба захопити,
 • 32 карти переможних очок, які ви будете отримувати за захоплення баз,
 • правила гри російською мовою.

Розмір коробки: 248х248х60

Розмір карт:

63х89 - 160 шт

43х66 - 32 шт

Рекомендовані протектори:

Протектори для карт Україна 63,5x88 - 2 уп.

Протектори для карт Україна 43x65 - 1 уп.

Настільна гра Заміс - фото компонентів


Огляд настільної гри Замес

Суть гри проста - захоплюємо бази і отримуємо за це переможні очки. Хто першим набрав 15 ПО, той і переміг. А ось ігровий процес захоплюючий і азартний!

Як грати в настільну гру Заміс?

У грі є карти баз і карти фракцій.

Кожна база - унікальна, зі своїм рівнем захисту і різною кількістю переможних очок. Також багато баз мають особливі властивості, які належить враховувати. Для гри викладаємо на столі карти баз в кількості, що дорівнює числу гравців плюс одна.

Також в грі є вісім колод різних фракцій зі своїми унікальними властивостями, сильними і слабкими сторонами. Фракції це і класи і раси і все що завгодно - фантазія у творців гри не обмежувалася умовностями. Так в базовій грі Заміс ми будемо мати справу з такими фракціями - Зомбі, Роботи, Інопланетяни, Динозаври, Ніндзя, Пірати, Чарівники і бешкетники (так обізвали фракцію, в якій водяться різні гремліни, лепрекони та інші гноми). Кожна фракція представлена ​​колодою з двадцяти карт.

На початку гри гравці вибирають собі дві фракції (випадковим чином або за схемою описаною в правилах) і замішують дві колоди в одну, отримуючи свою ігрову колоду. Карти фракцій бувають лише двох типів - це Приспішники, наші воїни, яких ми будемо відправляти на захоплення баз, і Дії, які, як зрозуміло з назви можуть щось зробити. Карти Дії можна грати на Приспішників (посилювати або ще якось позитивно впливати на своїх або щось нехороше робити з приспішниками інших гравців), на Бази, модифікуючи їх властивості, або отримувати ще щось цікаве (наприклад, можливість відправити на захоплення бази додаткового приспішників)

Гра Заміс: Взяття Бази

Кожна база має певну силу захисту. У кожного приспішника є показник його сили атаки. Як тільки сума атаки всіх приспішників, яких відправили на одну базу зрівняється або перевищить силу її захисту - база захоплена, отримуємо ПО.

бази в настільній грі Заміс - фото 

На одну й ту саму базу можуть бути відправлені Приспішники різних гравців. Більше того, захопити базу самому важко. Тому повністю виносити конкурентів (так! В ході гри за допомогою карт Дій і особливих властивостей деяких приспішників можна знищувати, повертати в руку або переміщати на іншу базу приспішників інших гравців) не раціонально. А ось поборотися за перше місце за силою своїх приспішників дуже навіть потрібно. Після захоплення бази гравці отримують плюшки в залежності від свого вкладу - чим більше сила вашої армії була на цій базі, тим більше ПО ви отримаєте.

Структура ходу в грі Замес

На початку гри кожен бере зі своєї колоди п'ять карт в руку.

У свій хід гравець може зіграти з руки:

 • або одного Приспішника і одну Дію,
 • або одного Приспішника,
 • або одну Дію
 • або взагалі не розігрувати карт.

В кінці ходу перевіряємо чи не відбулося захоплення якоїсь бази (якщо база захоплена - отримуємо ПО) і добираємо в руку дві карти зі своєї колоди. Зіграні, в свій хід карти Дій і знищених приспішників відправляємо в свій відбій. Якщо на руці в кінці ходу виявляється більше 10 карт - надлишки відправляємо у свій відбій. Коли ваша колода закінчиться - перетасовуємо відбій і граємо цієї колодою далі.

Ігрове різноманіття і поріг входження

Ось власне і всі правила. Пояснити новачкові загальний принцип гри і структуру ходу легко можна за 5-10 хвилин. Це один з безперечних плюсів гри. При цьому гра дуже і дуже різноманітна і зовсім не примітивна. Звичайно, фактор випадковості присутній і гра зовсім стратегічна. Стратегія на гру у досвідчених гравців більшою мірою обмежується в момент вибору своїх двох фракцій. Але на тактичному рівні ігрова механіка представляє безліч цікавих і смачних можливостей. Кожна фракція унікальна за складом і характером карт. Динозаври, наприклад, мають просто дуже сильних приспішників, Пірати можуть активно переміщатися з бази на базу, Зомбі легко повертаються з відбою, Бешкетників важко образити безкарно, а Ніндзя гарні у винесенні чужих приспішників. Різні варіанти поєднання двох фракцій дають 28 варіантів ігрових колод. І це тільки в базовій грі.

Доповнення до гри Замес

Так, ви все вірно зрозуміли - до гри існують доповнення:


Заміс: Неминучий випуск про Ктулху,


Заміс: Козаки проти помідорів,


Заміс: Мімімі,


Заміс: Війна без кінцівок,


Заміс: Культурний шок,


Заміс: Манчкин


Кожне доповнення - це та самостійна гра, і можливість змішувати колоди фракцій різних наборів в найрізноманітніших варіантах - сорочки всіх карт фракцій у всіх іграх однакові.

Органайзер

Для зручного зберігання компонентів гри ви можете придбати органайзер для настільної гри Замес, в якому передбачені відсіки для розміщення карт фракцій, баз і переможних очок базової гри і одного з дуельних наборів.

Кому сподобається гра Заміс?

Настільна гра Заміс - захоплююча гра з низьким порогом входження, активною взаємодією гравців, з істотною складовою випадковості і при цьому з достатнім вибором дій на тактичному рівні. Весела і відносно швидка гра з прекрасним оформленням, яка при цьому не надто проста і швидко не набридне, завдяки ігровій різноманітності. Заміс - гра, яка може сподобатися різним настольщікам - і любителям Манчкінк (активна взаємодія і підстави, а ще - текст картки сильніше загальних правил :) і любителям ігор серйозніше. Втім, якщо ви віддаєте перевагу іграм, в яких від випадковості залежить якомога менше (а в ідеалі взагалі нічого :) Замес, скоріше за все, не ваш вибір.

Де купити базову гру Заміс?

Настільну гру Заміс купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити Smash Up російською (Hobby World) з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру базову гру Заміс на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри карткова гра з активною взаємодією та протистоянням
Вік 12+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Замес - відеооглядТеги: , Фантастические, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),