пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Заміс. Манчкин

Заміс. Манчкин

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Замес. Манчкин
  • Бонусні бали: 18
  • Наявність: Немає в наявності
591 грн.
Ціна в бонусних балах: 591

Настільна гра Заміс. Манчкин - це самостійна гра в серії «Заміс», яка може бути об'єднана з іншими іграми серії. Заміс. Манчкин - гра , фракції якої з'явилися прямо з «манчкінів»: воїни і орки, клірики і хафлінг, ельфи і дварфи, маги і злодії.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете 160 карт фракцій (по 20 карт для кожної з восьми фракцій), 20 карт монстрів, 22 карти скарбів, 16 карт баз, картонні жетони і правила гри.

Розмір коробки 248x248x60
Розмір карт 63х89

У чому суть гри?

Якщо ви ще не грали ні в одну з ігор даної серії, рекомендуємо ознайомиться з описом базової настільної гри Заміс.

У суперечці яка гра крутіше - Заміс або Манчкін можна ставити крапку. Відповідь знайдена - Заміс: Манчкін ! Творці лінійки ігор Заміс не тільки приліпили до своєї гри розкручений бренд, але і додали багато смачненького для любителів манчкінів. І це не рахуючи самого очевидного - 8 нових фракцій зі своїми унікальними властивостями. Нові фракції, які традиційно для Замісу, можна грати як окремо, так і змішуючи з фракціями з інших ігор серії, також прийшли з манчкінів. На захоплення баз відправляються Воїни , Злодії , Клірики , хафлінг , Ельфи , < em> Дварфи , Орки і Чарівники Маги (оскільки фракція Чарівників вже є в базовій грі Замес, їх довелося перейменувати в Магів) .

Ельфи віртуозно допомагають суперникам, а злодії тягнуть у них переможні очки; маги отримують бонуси за скидання карт, а хафлінг - ті просто неймовірно набігають!

Найбільше нововведення манчкінского Замісу - два нових типи карт - Монстри і Скарби.

Монстри

На початку гри замішуються в окремій колоді особою вниз. На базах даного доповнення вказано число монстрів. Як тільки ви викладаєте на столі нову базу, автоматично додаєте до неї стільки монстрів, скільки вказано на базі. Монстри - це особливий тип поплічників. Ось тільки сила Монстрів не підсумовується з силою інших поплічників, а навпаки - додається до сили оборони бази. Якщо знищили Монстра - отримуєте стільки Скарбів, скільки на ньому вказано. Втім, Монстрів можна не тільки знищувати, але і брати під свій контроль - тоді сміливо плюсуйте силу монстра до сили своїх поплічників.

Після захоплення бази, гравці, які брали участь в її захопленні, отримують не тільки переможні очки, але і Скарби за всіх Монстрів, які охороняли базу.

Скарби

Карти Скарбів також замішуємо на початку гри в отбельную колоду. Тут ви знайдете звичайні для Замісу карти поплічників і Дій. Розігрувати їх можна так само як і інших поплічників і Дії за невеликим винятком - карти Скарбів не належать жодній з фракцій і жодному з гравців (хоча завжди є гравець, який контролює Скарб); якщо карта Скарби виходить з гри, вона йде не в скидання контролював її гравця, а в окремий скидання для карт Скарбів.

Монстри, до речі, також йдуть в свій окремий скидання. Коли закінчується колода Монстрів або Скарбів - перемішуємо скидання відповідного типу і граємо далі.

Організатор

Для зручного зберігання компонентів гри ви можете придбати органайзер для настільної гри Заміс , в якому передбачені відсіки для розміщення карт фракцій, баз і переможних очок однієї з великих ігор серії ( Заміс або Заміс Манчкін) і одного з дуельних наборів.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Заміс. Манчкин - сподобається, як можна здогадатися з назви не тільки любителям Замісу, але і любителям манчкінів :) Заміс. Манчкин - гра, для 2-4 гравців, яку можна легко змішати з будь-якою іншою грою з лінійки Заміс і збільшити не тільки кількість можливих комбінацій унікальних фракці, але і кількість гравців. Відмінно піде для молодіжної аудиторії. Досить прості загальні правила дозволяють швидко включитися в іггру, при цьому гру відрізняє велике тактичне різноманітність.

Купити настільну гру Заміс. Манчкин (Smash Up) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри карткова гра з активною взаємодією та протистоянням
Вік 12+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Фантастические, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),