пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Заборонений острів (Forbidden Island) Рус.

Заборонений острів (Forbidden Island) Рус.

 • Виробник: Стиль Жизни
 • Код товару: Запретный остров (Forbidden Island) Рус.
 • Бонусні бали: 18
 • Наявність: Попереднє замовлення
595 грн.
Ціна в бонусних балах: 595

Настільна гра Заборонений острів

---

Гра Заборонений острів (рус.) не постачається в Україну. Рекомендуємо звернути увагу на іншу кооперативну гру цього ж автора - Пандемія.

---

Гра Заборонене Острів - російська локалізація популярної кооперативної гри Forbidden Island.

Заборонений острів (Forbidden Island) Рус. - гра , в якій гравці потрапляють на острів, який занурюється під воду. Ваше завдання, діючи спільно, розшукати чотири артефакту до того, як острів потоне, і всі шляхи до відступу будуть поглинені морської безодні.

Заглянемо всередину?

У жерстяної коробці з грою ви знайдете все, що необхідно для захоплюючого пригоди на острові:

 • 58 ігрових карт,
 • 24 двосторонніх ділянки острова,
 • 6 дерев'яних фішок,
 • 4 фігурки артефактів,
 • шкала рівня води,
 • маркер рівня води,
 • правила гри російською мовою.

Розмір коробки

220х70х160мм

Вага

630

У чому суть гри?

У настільній грі Заборонене острів гравці потрапляють на острів, на якому представники древньої цивілізації залишили чотири могутніх артефакту. Ваше завдання - знайти ці артефакти і повернутися живими з острова. Все б нічого, та є одна проблема - як тільки ви потрапляєте на острів, запускається древній механізм самознищення і острів починає занурюватися під воду. Так що доведеться поспішити з пошуками і ретельно планувати свої дії і дії всієї команди. Гра кооперативна - так що вирішувати ігрові завдання гравцям належить спільними зусиллями.

Forbidden Island російською - огляд гри

Для початку збираємо наш острів, розкладаючи на столі 24 тайла місцевості, потім з шести доступних персонажів кожен гравець отримує по одному, а інші персонажі в грі участі не беруть. Кожен гравець поміщає фішку свого персонажа на стартовий для даного персонажа тайл місцевості. Дві колоди карт - Колода артефактів і Колода Місцевості перемішуються і викладаються на столі. Кожен гравець отримує по дві карти артефактів. Можна починати! Хоча ні. Не забувайте - як тільки ви висадилися на острів - він починає занурюватися під воду. Так що відразу відкриваємо 6 верхніх карт з колоди Місцевості і перевертаємо відповідні їм тайли нашого острова зворотною стороною - тепер ці тайли вважаються затопленими. За таким затопленим Тайлі ще можна переміщатися, їх навіть можна осушити, але якщо затоплений тайл піддасться повторному затоплення, все - його доведеться взагалі прибрати з гри і обходити зяючу на його місці провалля стороною.

Артефакти

Ви ще пам'ятаєте, з якою метою виявилися на острові? :) Правильно - добути чотири артефакту! В ході гри кожен гравець буде отримувати з Колоди артефактів Карти із зображенням цих самих артефактів. Так ось, як тільки у гравця набирається на руках чотири карти з одним з артефактів, йому потрібно йти до Тайлу із зображенням цього артефакту і там вже оно артефакт виміняти на зібрані чотири карти. Всього для кожного артефакту є по два тайла, де карти можна обміняти на артефакт. До речі, якщо обидва тайла для якогось артефакту будуть безповоротно поглинені безоднею, а артефакт, який на них можна було обміняти, так і не був здобутий гравцями, вітаю - ви програли. І це тільки один з можливих варіантів програти. А щоб виграти потрібно:

по-перше, добути всі чотири артефакту,

по-друге, всіма персонажами переміститися на єдиний тайл обладнаний вертолітним майданчиком (якщо цей тайл пішов на дно - ви програли, якщо хтось із гравців не може добрати до вертолітного майданчику - ви програли),

і, по-третє, мати на руках спеціальну карту із зображенням вертольота - тільки в цьому випадку ви виграєте.

Структура ходу

Хід гравця складається з трьох фаз:

1. Дії .

Гравець може зробити до трьох дій (0, 1, 2 або 3)

Доступні дії:

 • переміститися на сусідній тайл,
 • осушити затоплений тайл,
 • передати карту артефакту гравцеві, який знаходиться з вами на одному тайлі,
 • добути артефакт, обмінявши його на чотири карти з його зображенням

2. Колода артефактів .

Гравець добирає з колоди артефактів дві карти

3. Затоплення .

Потрібно витягнути з Колоди місцевості карти в кількості, що дорівнює поточному рівню складності і затопити відповідні їм тайли острова.

Колода артефактів

Як ми вже писали, з цієї колоди гравці в ході гри будуть отримувати карти із зображенням артефактів. Але в цій колоді є також і спеціальні карти дій. Найголовніша карта - із зображенням вертольота. Тільки якщо хтось із гравців отримає таку карту, ви зможете полетіти з острова. Також в цій колоді зустрічаються дуже корисні карти «Мішки з піском». За допомогою такої карти можна осушити один із затоплених тайлів, не витрачаючи на цей процес дії вашого персонажа. Хороші новини на цьому закінчилися, переходимо до новин поганим - в цій колоді є також карти Зима близько Вода піднімається. Якщо гравець витягнув таку карту, треба зробити два неприємних дії. По-перше, збільшуємо рівень складності (а значить, в третій фазі більше тайлів місцевості буде піддаватися затоплення). По-друге, всі карти місцевості, які вже пішли в скидання, затасовиваются назад в колоду і таким чином будуть знову доступні, щоб затоплювати, раніше вже затоплені тайли місцевості.

Загалом, розслаблятися не варто:)

Персонажі

У грі мають унікальні здібності. Наприклад, за замовчуванням персонаж може переміститися на один сусідній тайл по вертикалі або горизонталі. А ось Дослідник може ще й по діагоналі переміститися, а Пілот один раз за хід може взагалі куди завгодно переміститися. Навігатор ж може перемістити іншого персонажа на відстань до двох суміжних тайлів, ну, а Аквалангіста може переміщатися і через повністю затоплені ділянки місцевості.

Загалом, перед тим як починати нишпорити по острову в пошуках артефактів, рекомендуємо уважно ознайомитися зі здібностями дісталися вам персонажів.

Кому сподобається гра?

Заборонений острів (Forbidden Island) Укр - захоплююче кооперативне атмосферний пригода.

Заборонений острів - гра , з не дуже складними правилами, так що може бути легко освоєна і новачками. При тому що грати можна складом від 2 до 4 осіб, є особливості при грі з різною кількістю гравців. При грі вдвох, ваше завдання буде майже нездійсненна, так що є сенс встановлювати рівень складності простіше і комусь із гравців грати відразу двома персонажами.

Зверніть також увагу ще одну цікаву стратегію цього автора - настільну кооперативну гру Пандемія.

Де купити гру Заборонений острів (Forbidden Island)?

Настільну гру Заборонений острів ( Forbidden Island , рус.) купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Forbidden Island російською з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Заборонений острів на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри кооперативна, сімейна гра, пригоди, виживання
Вік 10+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 30-40 хв
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Заборонений острів (Forbidden Island) - Відео

Теги: , Приключенческие, Кооперативные, Русский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),