пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Зомбіцід: злісні Сусіди

Зомбіцід: злісні Сусіди

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Зомбицид Злобные Соседи
  • Бонусні бали: 45
  • Наявність: Попереднє замовлення
1495 грн.
Ціна в бонусних балах: 1495

Доповнення Зомбіцід Злісні Сусіди - це нове продовження популярної кооперативної гри Зомбіцид.

Зомбіцід Злісні Сусіди - додаток , яке привнесе в гру нові сценарії, нових вижили і нові механіки.

Увага! Зомбіцід Злісні Сусіди - не самостійна гра. Для гри вам знадобиться базовий набір Зомбіцид або Зомбіцід. Штурм Тюрми або Зомбіцід. Вулиця Морг.

Заглянемо всередину?

У великій коробці з грою ви знайдете необхідні для захоплюючих пригод в світі зомбі апокаліпсису речі - 34 мініатюрки (по чотири фігурки, що вижили і заражених, вісім фігурок супутників і вісімнадцять фігурок зомбі-шукачів); 63 карти (дванадцять карт зомбі-ящеек, 27 карт речей, шістнадцять карт поранень і вісім карт супутників); три фрагменти ігрового поля; чотири двосторонні паспорта вижили; 26 жетонів, чотири покажчика досвіду і правила гри російською мовою.

Коробка : 298x298x71

Карти : 41х63 (основні), 209х120 (планшети)

Що новенького?

15 нових унікальних сценаріїв - по п'ять штук для кожного з трьох сезонів (Зомбіцід, Зомбіцід: Штурм Тюрми і Зомбіцід: Вулиця Морг)

Шукачі - новий тип зомбі. Виглядають як звичайні ходоки, але, натикаючись на таких же шукачів, починають шаленіти і стають небезпечнішими, ніж бігуни. Загалом - ми вас попередили.

Правило "Зараженого" - нове правило, яке дозволяє отроваться наостанок. Якщо ви загинули від рук зомбі, ви можете залишитися в грі у вигляді зараженого персонажа . Швидше за все ви вже не жилець, але ще зможете задати жару і хоча б помститися за себе! Заражений персонаж набагато більш витривалий - у зараженої може бути 5 ран, замість 2. За витривалість, правда, доведеться розплатитися повільністю - у вас не буде додаткового дії на жовтому рівні небезпеки.

Нові фрагменти ігрового поля - в зруйнованих будівлях вас чекають ями , які важко подолати, зате вони стануть відмінною пасткою для зомбі; містки через ями дозволять пересуватися не побоюючись там застрягти. Барикади можна будувати в спеціальних місцях і відновлювати їх при руйнуванні. Початок будівництва барикади і її завершення забирає по 3 дії за раз, але приносить по 5 досвіду кожному будівельнику. Барикада заблокує прохід для всіх - і для тих, хто вижив і для зомбі, зате абсолютно не заважає стріляти крізь неї!

Ультрарежім - в цьому режимі ви зможете накопичувати очки досвіду після досягнення червоного рівня небезпеки і користуватися унікальним ультраоружіем (вам напевно сподобається кришити Зомбєй палаючої битою з цвяхами, уберщітом або зомбіцідером!) Після того як ви доберетеся до червоного рівня - починайте заповнювати шкалу вдруге спочатку. Це дозволяє вам взяти всі можливі вміння. Якщо ж ви змогли заповнити шкалу ще раз - знову починайте заповнювати її заново! При цьому ви зможете вибирати будь-які вміння, які вам сподобаються, з усіх існуючих в грі.

Супутники - потенційні помічники, яких можна знайти на вулицях міста. Вони будуть супроводжувати вас і мають різні вміннями, в залежності від класу: стрілок, майстер, шукач, снайпер.

Тіфф, Джулієн, Джефф, Адам - 4 нових вижили поспішають поповнити ряди зомбіборців!

Купити настільну гру Зомбіцід Злісні Сусіди в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 13+
Кількість гравців 1-6
Тривалість гри 60+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Приключенческие, Фантастические, Кооперативные, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90), Долгая (от 90),