пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Бобер Віллі (Billy Biber)

Бобер Віллі (Billy Biber)

  • Виробник: Ravensburger
  • Код товару: Бобёр Вилли (Billy Biber)
  • Бонусні бали: 30
  • Наявність: Немає в наявності
999 грн.
Ціна в бонусних балах: 999

Настільна гра Бобер Віллі (Billy Biber) - весела гра для дітей на розвиток спритності і дрібної моторики. Бобер Віллі (Billy Biber) - гра , в якій вам належить акуратно витягувати колоди з греблі побудованої бобром, так щоб випадково не розбудити бобра Віллі!

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете ігрове поле (ставок, в якому Віллі побудував свою греблю), 42 колоди довжиною 4,5 см (10 оражевих, 12 жовтих і 20 коричневих), 1 фігурка бобра, 1 дерев'яна паличка довжиною 14 см, батарейки та правила гри російською мовою.

У чому суть гри?

Все просто: з трьох пластикових елементів збираємо греблю, в якій розміщуємо жовті, коричневі та оранжеві колоди. І поверх усього цього розташовується фігурка бобра Віллі.

Кожен гравець по черзі за допомогою дерев'яної палички намагатиметься витягнути з греблі по одній деревині. Вийшло? Хід переходить до наступного гравця. Мета - витягти з греблі шість колод, по два колоди кожного кольору.

Всього лише?

Самі важке і найвеселіше в цій грі полягає в тому, що тягнути колоди потрібно, звичайно ж, акуратно. Щоб не потривожити бобра Віллі, який спить на вершині греблі. У бобра вбудований датчик положення і невеликий динамік, який видає кумедні звуки, так що ви почуєте, якщо щось піде не так:)

Якщо при виштовхуванні колоди бобер Віллі починає обурюватися, доведеться повернути все на місце і починати спочатку.

Кому сподобається гра?

Веселий Бобер Віллі сподобається і дітям і дорослим за свій характер. Навіть, коли він обурюється, виглядає це дуже смішно і мило. Діти прийдуть в захваті від цієї гри, в якій є все, що необхідно маленькому непосиді - цікава механіка, бобер, якого не можна будити і змагальний елемент. Бобер Віллі - гра , яка добре розвиває дрібну моторику, спритність і координацію рухів.

Трохи нагадує Дженга, але набагато веселіше і яскравіше. Тому набагато краще підійде для маленьких дітей від 4-5 років ніж традиційна Дженга.

Красиве виконання, якісні та екологічно чисті матеріали, що використовуються в грі, роблять її безпечною для маленьких дітей.


Купити настільну гру Бобер Віллі (Billy Biber) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купить"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри для дітей, вправність, дрібнамоторика
Вік 4+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 15+
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Гра Billy Biber - Відео


Теги: , Развивающие и обучающие, Реакция и ловкость, Русский, Языконезависимые, 2-4, малышам, 5-7, дошкольникам, 2-6, Быстрая (до 30),