пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Дракоша Драгі

Дракоша Драгі

  • Виробник: Ravensburger
  • Код товару: Дракоша Драги
  • Бонусні бали: 33
  • Наявність: Немає в наявності
1099 грн.
Ціна в бонусних балах: 1099

Настільна гра Дракоша Драгі (Dragi Drache) - активна дитяча гра в драконячої тематиці спрямована на розвиток пам'яті і точності рухів.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете ігрове поле, повітродувку, шість перегородок, дві перешкоди, чотири картки у вигляді драконів, 24 фішки з фруктами драконів, првіла гри.

Звертаємо вашу увагу, що для гри потрібні чотири пальчикові батарейки, які можна придбати окремо.

У чому суть гри?

У грі Дракоша Драгі від двох до чотирьох маленьких дракончиків у віці від чотирьох років і старше будуть вчитися видувати вогняні кулі.

Відразу поспішаємо заспокоїти батьків маленьких дракончиків - роль вогняного вулкана в грі виконує повітродувки, а вогненна куля представлений поролоновим кулькою, який діти і будуть намагатися на всю силу своїх легенів задути на потрібну ділянку ігрового поля. Так що пожежа вашій квартирі з іграшкою Дракоша Драгі не загрожує:)

Кожен гравець вибирає собі одного з чотирьох драконів. Мета гри - нагодувати вашого дракона, зібравши для цього шість жетонів фруктів свого кольору. Включаємо вогнедишний вулкан і запускаємо кульку парити над ним. Гравці по черзі намагаються так дмухнути на кульку, щоб він впав в сектор ігрового поля, де лежать жетони фруктів потрібного вам кольору.

Крім того щоб направити кульку в потрібному напрямку, гравцям так само треба намагатися не зачепити кулькою спеціальні перегородки, які зіб'ють ваш «фаербол» з обраної траєкторії.

Освоїлися з основами? Переходимо до гри по більш складним правилам - тепер гра йде на час, а жетони перевертаємо сорочкою вгору, щоб тренувати не тільки легкі, але і пам'ять.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Дракоша Драгі - це не тільки весела гра для ваших дітей, а й купа додаткової користі. По-перше, розвиваємо окомір дитини. По-друге, розвиваємо пам'ять. По-третє, розвиваємо легкі. І, по-четверте, це ще й корисна логопедична вправа - гра допомагає розвитку артикуляційного апарату дитини, покращує і прискорює формування правильної вимови.


Купити настільну гру Дракоша Драгі в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення

Характеристики
Тип гри гра на вправність та пам'ять
Вік 4+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 15+
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Гра Дракоша Драгіи - Відео


Теги: , Развивающие и обучающие, Реакция и ловкость, Русский, Языконезависимые, 5-7, дошкольникам, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Быстрая (до 30),