пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Рінго Фламінго

Рінго Фламінго

  • Виробник: Ravensburger
  • Код товару: Ринго Фламинго
  • Бонусні бали: 30
  • Наявність: Немає в наявності
995 грн.
Ціна в бонусних балах: 995

Настільна гра Рінго Фламінго - весела і динамічна гра на спритність і окомір від компанії Ravensburger. Рінго Фламінго - гра , в якій ви будете рятувати від крокодилів фламінго, закидаючи їм зі свого човна рятувальні круги.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете об'ємне ігрове поле виконане у вигляді мальовничої лагуни, сім фігурок фламінго і три фігурки крокодилів, чотири рятувальні шлюпки для чотирьох гравців, 48 рятувальних кругів чотирьох кольорів, дванадцять фішок-черепашок і правила гри.

У чому суть гри?

Розміщуємо об'ємне ігрове поле в центр столу. Розставляємо на поле фігурки фламінго і крокодилів. Кожен гравець бере запас рятувальних кругів свого кольору і розміщує їх на своєму човні, а один з кіл відразу вставляємо в спеціальний отвір на носі човна звідки і будемо його гатити. Коли всі гравці готові - починаємо! Ваше завдання швидко і точно розстріляти весь сой запас рятувальних кругів, намагаючись потрапити ними на шию фламінго і не потрапити колом біля крокодила. Черговості ходу немає - всі гравці стріляють колами одночасно, намагаючись зробити якомога більше точних кидків.

Коли всі кола занедбані - підраховуються результативні кидки і переможець раунду нагороджується переможним жетоном-черепашкою.

Наступний раунд!

Гравець який набрав за гру найбільше жетонів - перемагає.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Рінго Фламінго - весела і завзята гра для дітей. Рінго Фламінго - гра з простими правилами, за допомогою якої йде розвиток багатьох корисних навичок - спритності, окоміру, дрібної моторики, швидкості реакції - відмінний варіант для дитячого дозвілля.


Купити настільну гру Рінго Фламінго в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри для дітей, на вправність та реакцію
Вік 5+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 30 хв
Мова мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.


Теги: , Развивающие и обучающие, Реакция и ловкость, Языконезависимые, 5-7, дошкольникам, 8-11, школьникам, 2-6, Быстрая (до 30),