пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Ку-Ка-Ре-Ку! (Kiki Ricky)

Ку-Ка-Ре-Ку! (Kiki Ricky)

  • Виробник: Ravensburger
  • Код товару: Ку-Ка-Ре-Ку! (Kiki Ricky)
  • Бонусні бали: 30
  • Наявність: Немає в наявності
999 грн.
Ціна в бонусних балах: 999

Настільна гра Ку-Ка-Ре-Ку! (Kiki Ricky) - весела дитяча гра на спритність і окомір. Ку-Ка-Ре-Ку! (Kiki Ricky) - гра , в якій гравцям належить за допомогою випадку і удачі просувати свою "команду" курочок вгору, а за допомогою правильного розрахунку намагатися збивати курочок з конкуруючих команд.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете ігрове поле у ??вигляді курятника з тюками соломи, гніздо на вершині з сидить на ньому півнем, чотири перешкоди (бідон, бочонок, відро і лійка), дванадцять курей, два кубика з символами, яйце і правила гри.

У чому суть гри?

"Ку-Ка-Ре-Ку !!!" - прокричав півень, що сидить на вершині курника, і почав закидати своїх несучок яйцями. Курочки, розбившись на команди по троє, вирішили взяти курник приступом, щоб втихомирити півня.

Кожен з гравців отримує під свій початок команду з трьох курочок. Щоб захиститися від яйцекидача, курочки наділи головні убори - кепки, капелюхи і каски. У кожної команди курочок головні убори відрізняються за кольором. Мета гравців довести до вершини, щоб напоумити півня, хоча б одну курочку свого кольору.

Для просування вгору по уступах, вам знадобляться два кубика, на гранях яких зображені головні убори курочок. Кидаємо кубики і рухаємо на один уступ курочок з головними уборами такими ж як на випали кубиках. Втім, на кубику може випасти також зображення півня. Це відмінний спосіб перешкодити суперникам! Беремо яйце і запускаємо його по жолобу з вершини курника, намагаючись направити його на курочок суперників. Все збиті птахи починають сходження з початку.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Ку-Ка-Ре-Ку! (Kiki Ricky) - весела гра з прекрасним оформленням подарує багато веселощів дітям дошкільного віку. Ку-Ка-Ре-Ку! (Kiki Ricky) - гра, в якій знадобляться увагу, спритність і кмітливість.

Купити настільну гру Ку-Ка-Ре-Ку! (Kiki Ricky) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри дитяча розвивающа гра, вправність, точні рухи
Вік 4+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 20+
Мова мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Реакция и ловкость, Языконезависимые, 2-4, малышам, 5-7, дошкольникам, 2-6, Быстрая (до 30),