пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Острів Скай (Isle of Skye)

Острів Скай (Isle of Skye)

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Остров Скай (Isle of Skye)
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Острів Скай - російська локалізація настільної гри Isle of Skye . Острів Скай - гра , в якій кожен гравець очолить один з 5 шотландських кланів і постарається довести, що саме ви гідні правити усім островом. У грі острів Скай використовується механіка викладання тайлів і аукціон.

Нагороди

Kennerspiel des Jahres 2016 ( німецька Гра року для досвідчених гравців 2016 )

Заглянемо всередину?

У коробці ви знайдете все необхідне для захоплюючої гри - ігрове поле, 16 жетонів цілей, 78 тайлів територій, шість жетонів скидання, жетон першого гравця, 73 монети, п'ять ширм, п'ять фішок гравців, фішка раунду, мішечок і правила гри російською мовою.

У чому суть гри?

На перший погляд, гра Острів Скай може здатися новим Каркассоном, на другий - більш пильний погляд - хтось зможе побачити схожість з Замками божевільного короля Людвіга. Думаємо, варто придивитися до цієї гри ще більш уважно: Острів Скай - оригінальна сімейна євростратегії, з хорошим балансом і керованим Рендома.

В ході гри кожен гравець буде пристроювати до свого стартового Тайлу нові тайли місцевості. Каркассон? Ні в якому разі. Тайли місцевості ми отримуємо не випадковим чином із загальної купи, а за допомогою аукціону. Переможні очки гравці будуть отримувати як за виконання загальних ігрових цілей, так і за особисті цілі на викладених тайла, а також за накопичені монети.

Ігрові мети

Всього в грі 16 жетонів з цілями. Наприклад - 1 ПО за кожну вівцю на територіїї вашого клану або 5 ПО гравцеві з найбільшою кількістю золота або 2По за кожен рогата худоба з'єднаний дорогою з вашим замків - в загальному досить різноманітні завдання можуть зустрітися. На партію ми випадковим чином вибираємо 4 з них. Це дуже непогано урізноманітнює гру - інша комбінація цілей і характер партії змінюється.

Викладання тайлів

Правила викладання тайлів схожі на Каркассон. Ось тільки ми не будуємо спільне ігровий простір, а кожен гравець зайнятий облаштуванням околиць свого особистого замку. Викладати новий тайл потрібно так, щоб він хоча б однією стороною стосувався тайлів, викладених раніше - море до моря, гора до гори, поле до поля. А ось дороги цілком собі можуть обриватися абсолютно раптово.

Аукціон

Кожен раунд починається з того що гравці отримують дохід зі своїх земель, а потім приходить час аукціону - кожен гравець випадковим чином отримує три тайла місцевості і викладає їх перед своєю ширмою. За ширмою, потай від суперників, один з тайлів ви помічаєте спеціальним жетоном - даний тайл в цьому раунді піде в скидання. А двом іншим своїм Тайлі - призначаєте ціну, використовуючи для цього свої монети. Ціна може бути будь-який, але не менше однієї монети за тайл і не більше наявної у вас готівки.

Після того як ставки зроблені - ширми прибираються, а позначений на скидання жетони, видаляються. Потім починаючи з першого гравця, кожен купує один тайл у інших гравців (покупець при цьому віддає ціну тайла продавцеві, а продавець також забирає і монету, якої він вказував ціну свого тайла). Після того як всі гравці зробили покупки, тайли, які ніхто не купив, йдуть їх власникам. Тепер можна викладати знову придбані тайли до своєї території.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Острів Скай - цікава сімейна євростратегії, чудово поєднує нескладні правила з великим ігровим різноманітністю і ігровий глибиною. Острів Скай - гра , яка добре підійде як для сімейного дозвілля, так і для досвідчених гравців.


Купити настільну гру Острів Скай в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри викладання тайлів, аукціон
Вік 8+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 30-50 хв
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.


Теги: , Стратегические, Экономические, Русский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),