пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Каркассон Середньовіччя (старе видання)

Каркассон Середньовіччя (старе видання)

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Каркассон Средневековье
  • Наявність: Немає в наявності
850 грн.

Настільна гра Каркассон Середньовіччя (старе видання)

---

Дане видання базової гри Каркассон - знято з виробництва.

З 2019 року видається Нове видання базової гри Каркассон

---

Гра Каркассон Середньовіччя - захоплююча сімейна стратегія, в якій вам треба освоювати землі навколо Каркассона - фортеці на півдні Франції. Базова гра має прості правила і безліч варіантів розвитку. Що зробило її однією з найпопулярніших настільних ігор. Каркассон Середньовіччя - базова гра цілої серії ігор, деякі з яких можна змішувати, а деякі є самостійними.

Каркассон Середньовіччя - нагороди

Spiel des Jahres 2001 (Гра року в Німеччині 2001)

Каркассон (старе видання) - що в коробці?

У коробці знаходимо картонні квадрати-тайли із зображенням елементів місцевості - перехресть, монастирів, частин доріг, міст, полів, та інші ігрові компоненти:

  • 72 квадратних тайлів місцевості,
  • 40 фішок міплов різних кольорів,
  • трек для підрахунку очок,
  • правила гри

Розмір коробки: 195x275x65 мм

Гра Каркассон (старе видання) - огляд

На початку гри в центр столу викладається стартовий квадрат (тайл), який містить всі можливі елементи місцевості. Після чого гравці починають викладати ігрове поле - по черзі відкривають по одному квадрату зі стосу і розміщують їх на столі. Квадрати можна ставити тільки так, щоб вони стосувалися викладених раніше тайлів однією або декількома сторонами. Причому місцевість на них повинна зістиковуватися за принципом доміно - дорога з дорогою, частина міста з іншою частиною міста, поле з полем.

Як грати в Каркассон (старе видання)?

Так гравці будують дороги, міста, монастирі і ферми, які і приносять переможні очки. Але щоб той чи інший об'єкт почав приносити вам дохід, його треба закріпити за собою, поставивши на ньому фішку вашого підданого. Чим більше квадратів займає ваш об'єкт - тим більше очок він принесе. Головне пам'ятати, що очки будуть нараховані вам тільки по завершенню будівництва об'єкта.

Таким чином, гра представляє собою світ-паззл, який можна зібрати безліччю різних способів, і кожен раз у вас вийде нове ігрове поле і новий світ з новими містами і найхимернішими викрутасами доріг!

Правила гри дуже прості, але подумати все-таки доведеться, адже в кожен свій хід належить вибирати - а куди ж ставити квадрат? Це не головоломка, в якій потрібно знайти єдиний  можливий варіант. Якраз навпаки - варіантів подальшого розвитку багато, і чим більше тайлів вже викладено на столі, тим більше розмаїття вибору. Який об'єкт розвивати? Будувати дорогу далі або починати нову? А може не свій об'єкт добудовувати, а перешкодити комусь із суперників?

Кому сподобається гра Каркассон Середньовіччя?

Завдяки унікальному поєднанню простих правил і захоплюючого ігрового процесу, настільна гра Каркассон Середньовіччя не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Каркассон Середньовіччя характеризується низьким порогом входження (навчити грати дуже легко) високою реіграбельності і малоконфліктний, що робить цю гру ідеальною для сімейного формату. Втім, в грі Каркассон Середньовіччя є місце і для активного протистояння.

Каркассон Средневековье - правила

   Правила настольной игры Каркассон Средневековье (рус.)

Характеристики
Тип гри сімейна стратегія, викладання тайлів, міплплейсмент
Вік 7+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 35+
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відеоогляд гри Каркасон Середньовіччя

Теги: , Стратегические, Русский, Украинский, Языконезависимые, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),