пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Seasons. Enchanted Kingdom (Сезони. Зачаровані королівство)

Seasons. Enchanted Kingdom (Сезони. Зачаровані королівство)

  • Виробник: Asmodee
  • Код товару: Seasons. Enchanted Kingdom (Сезоны. Зачарованное королевство)
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Увага!

Настільна гра Seasons: Enchanted Kingdom (Сезони: Зачаровані королівство) - це не самостійна гра, а доповнення.

Для гри вам знадобиться базова настільна гра Seasons (Сезони)

Заглянемо всередину?

У коробці з доповненням ви знайдете сорок карт магічних сил, десять карт чар, дванадцять жетонів здібностей, шістнадцять жетонів енергії, два жетони "ворона", жетон першого гравця, сім жетонів зниження енергії, дві плашки для карти Bespelled Grimoire, і правила гри англійською мовою.

У чому сенс гри?

Доповнення Enchanted Kingdom (Зачаровані королівство) - це перший набір міні-розширень для настільної гри Seasons (Сезони). Набір складається з трьох розширень, які можна використовувати всі разом або окремо.

Перше що нам пропонують автори гри - нові карти сил . Тут все просто - замішуємо двадцять нових видів карт (кожна в двох екземплярів) до колоді з базової гри і отримуємо ще більш разнообразниу колоду ваших магіскіх можливостей.

Друге нововведення - карти чар . Всього цих карт - десять штук. Кожна з таких карт небагато видозмінює правила гри. Перед початком гри випадковим чином вибираємо одну з карт чар (втім, при бажанні, ви можете не покладатися на волю випадку, а вибрати одну з цих карт за спільною згодою) і викладаєте її на столі. Тепер дана зміна в правилах діє на всіх гравців до закінчення партії.

Наприклад, якщо діє карта Elemental Construction (Стихійне створення), гравці в першій фазі вибирають карти не за допомогою драфта, а просто відбираючи собі 9 з 18 розданих; з картою Extended Experience (Поглиблений досвід) гравці відбирають карти за допомогою драфта, але не по 9 штук, а по 12 і розкладають їх по 4 карти в стопці; а карта Nature Spirit (Природний дух) збільшує вартість разигриша будь-якої карти сили на один додатковий жетон енергії.

Третя можливість урізноманітнити базову гру - жетони особливих здібностей мага . На початку гри кожен гравець випадковим чином отримує по три таких жетона. Після фази Прелюдії, але перед початком безпосередньо поєдинку магів, гравці вибирають по одному жетону, який вони хотіли б собі залишити, а решта - скидаються. Обраний жетон маємо в своєму особистому планшеті - тепер один раз за гру ви можете (але не зобов'язані) скористатися обраної особливу здатність. Деякі жетони дають можливість щось отримати під час гри, расплатівшісьь в кінці гри переможними очками (наприклад, взяти карту з колоди і втратити в кінці гри 5 очок престижу) або навпаки - чогось позбутися під час гри, але отримати компенсацію у вигляді очок престижу (наприклад, скинути карту і отримати в кінці гри 6 очок престижу)

Кому сподобається гра?

Настільна гра Enchanted Kingdom (Зачаровані королівство) - додаток, яке однозначно припаде до смаку всім любителям гри Seasons (Сезони) . Гра стане ще болееразнообразной і захоплюючою. Єдине важливе зауваження - для початку вам слід добре Осова в базовій грі Сезони. І тільки після десятка-другого партій в базу має сенс використовувати дане доповнення.

Купити настільну гру Seasons: Enchanted Kingdom (Сезони: Зачаровані королівство) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 14+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 60-90 хв
Мова англійська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Фантастические, Английский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),