пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Seasons. Path of Destiny (Сезони. Шлях долі)

Seasons. Path of Destiny (Сезони. Шлях долі)

  • Виробник: Asmodee
  • Код товару: Seasons. Path of Destiny (Сезоны. Путь судьбы)
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Увага!

Настільна гра Seasons: Path of Destiny (Сезони: Шлях долі) - це не самостійна гра, а доповнення.

Для гри вам знадобиться базова настільна гра Seasons (Сезони)

Заглянемо всередину?

У коробці з доповненням ви знайдете сорок дві карти сили, десять карт чар, кубик долі, десять жетонів очок долі, шість жетонів здібностей, десять карт реплік, два жетони пастки, два жетони засувів і правила гри на англійській мові.

У чому суть гри?

Видавництво Libellud, яка подарувала нам захоплююче магічне бій в аргосского лісі, продовжує радувати шанувальників чудовою настільної гри Seasons (Сезони)

Доповнення Seasons: Path of Destiny (Сезони: Шлях долі) - другий набір міні-розширень для настільної гри Seasons (Сезони), які можна використовувати всі разом або окремо.

У цьому доповненні ви знайдете нові карти сил - 42 штуки (21 один вид, по два примірники кожної карти), які замішуємо до вже існуючими картами сил.

Також в гру можуть вступити десять нових карт чар, кожна з яких (як і в першому доповненні) передбачає зміну в базових правилах і діє на всіх гравців до кінця партії.

Дві з нових карт чар вводять в гру додатковий чорний Кубик Долі.

Випробувати долю гравець може на початку свого ходу, але після тільки того, як всі гравці розберуть кубики Сезонів. Після чого гравці, по черзі, можуть або виконати припис кубика Сезонів, або кинути шестигранник Долі і розіграти його дію.


Кубик Долі дозволяє заробляти енергію, кристали, збільшувати силу Заклику і отримувати особливі жетони Долі. Гравець який набрав за гру найбільше жетонів Долі - отримує в кінці гри двадцять очок Престижу.

Також в грі з'являться шість нових жетонів особливих здібностей магів, які додаємо до жетонами з першого доповнення.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Seasons: Path of Destiny (Сезони: Шлях долі) - доповнення до гри Seasons (Сезони) , яке можна рекомендувати любителям базової гри. Якщо база подобається і вже заграний до дірок - це доплнения однозначно буде доречно у вашій настільної колекції.

Купити настільну гру Seasons: Path of Destiny (Сезони: Шлях долі) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 14+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 60-90 хв.
Мова англійська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Фантастические, Английский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),